HOME » Ugostiteljska oprema » STARMIX PL20BN2F planetarni mikser
STARMIX PL20BNVF planetarni mikser
3.400 € cena bez PDV-a
PIRA 70 Black peć na ćumur
4.550 € cena bez PDV-a
STARMIX PL20BN2F planetarni mikser
3.126 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser 20 litara zapremina kible
- 2 brzine
- Elektromehaničke kontrole
- Poluga za podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Mogućnost redukcije na 10 litara uz dodatnu posudu i alat
Šifra proizvoda:
STARMIX PL20BN2F
Kategorije: Kuhinjska oprema, Planetarni mikseri
Opis
Industrijski planetarni mikser 20 litara zapremina kible
- 2 brzine
- Elektromehaničke kontrole
- Poluga za podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Mogućnost redukcije na 10 litara uz dodatnu posudu i alat
Paleta planetarnih mixera STARMIX
Planetarni mikser STARMIX 20 litara
- STARMIX PL20BN2F planetarni mikser
- STARMIX PL20CN2F planetarni mikser
- STARMIX PL20BNVF planetarni mikser
- STARMIX PL20BNVHF planetarni mikser
- STARMIX PL20CNVF planetarni mikser
- STARMIX PL20CNVHF planetarni mikser
Planetarni mikser STARMIX 30 litara
- STARMIX PL30N3F planetarni mikser
- STARMIX PL30NVF planetarni mikser
- STARMIX PL30NVHF planetarni mikser
Planetarni mikser STARMIX 40 litara
- STARMIX PL40N3F planetarni mikser
- STARMIX PL40NVF planetarni mikser
- STARMIX PL40N3AF planetarni mikser
- STARMIX PL40NVHF planetarni mikser
- STARMIX PL40NVAF planetarni mikser
- STARMIX PL40NVAHF planetarni mikser
Planetarni mikser STARMIX 60 litara
- STARMIX PL60N3F planetarni mikser
- STARMIX PL60NVF planetarni mikser
- STARMIX PL60N3AF planetarni mikser
- STARMIX PL60NVHF planetarni mikser
- STARMIX PL60NVAF planetarni mikser
- STARMIX PL60NVAHF planetarni mikser
Planetarni mikser STARMIX 80 litara
- STARMIX PL80N3AF planetarni mikser
- STARMIX PL80SN3AF planetarni mikser
- STARMIX PL80NVAF planetarni mikser
- STARMIX PL80NVAHF planetarni mikser
- STARMIX PL80SNVAF planetarni mikser
- STARMIX PL80SNVAHF planetarni mikser
Planetarni mikser STARMIX 100 litara
- STARMIX PL100N3AF planetarni mikser
- STARMIX PL100NVAF planetarni mikser
- STARMIX PL100NVAHF planetarni mikser
Planetarni mikser STARMIX 120 litara
Planetarni mikser STARMIX 140 litara
Planetarni mikser STARMIX 160 litara
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 564x728x918 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 0,42/0,8 kW |
| Prenos snage | uljni reduktor + kaiš |
| Brzina | 1° 61 (155) / 2° 122 (311) |
| Kontrola | elektronski varijator brzine, tasteri sa IP 44 zaštitom |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Zapremina kible | 20 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Alat uz mikser | INOX žica za mućenje Ø 3 mm, spirala za testo aluminijumska, špatula aluminijumska |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 90 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Starmix S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
STARMIX PL10EVO planetarni mikser
STARMIX PL20CNVHF planetarni mikser
3.807 € cena bez PDV-a
STARMIX PL30NVF planetarni mikser
4.919 € cena bez PDV-a
STARMIX PL40NVAF planetarni mikser
6.843 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 40 litara
- Elektronska kontrola brzine – varijator
- Elektromehaničke kontrole
- Automatsko podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Podni model
- Mogućnost redukcije na 20 litara uz dodatnu posudu i alat
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
2.679 € cena bez PDV-a
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
5.438 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
1.272 € cena bez PDV-a
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
2.520 € cena bez PDV-a
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20

