HOME » Ugostiteljska oprema » STARMIX PL20CN2F planetarni mikser
STARMIX PL20CNVF planetarni mikser
3.610 € cena bez PDV-a
STARMIX PL20BNVF planetarni mikser
3.400 € cena bez PDV-a
STARMIX PL20CN2F planetarni mikser
3.335 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser zapremine 20 litara
- 2 brzine
- Elektromehaničke kontrole
- Poluga za podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Podni model
- Mogućnost redukcije na 10 litara uz dodatnu posudu i alat
Šifra proizvoda:
STARMIX PL20CN2F
Kategorije: Kuhinjska oprema, Planetarni mikseri
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 564x728x1317 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 0,42/0,8 kW |
| Prenos snage | uljni reduktor + kaiš |
| Brzina | 1° 61 (155) / 2° 122 (311) |
| Kontrola | elektronska kontrola rada, tasteri sa IP 44 zaštitom |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Zapremina kible | 20 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Alat uz mikser | spirala za testo aluminijumska, INOX žica za mućenje Ø 3 mm, špatula aluminijumska |
| Opcionalna dodatna oprema | posuda od 10 litara sa alatima, dodatna posuda 20 litara, INOX spirala za testo, INOX špatula |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 100 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Starmix S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
STARMIX PL20CNVHF planetarni mikser
3.807 € cena bez PDV-a
STARMIX PL30NVF planetarni mikser
4.919 € cena bez PDV-a
STARMIX PL40NVAHF planetarni mikser
7.036 € cena bez PDV-a
STARMIX PL60NVAHF planetarni mikser
7.822 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 60 litara
- Elektronska kontrola brzine - varijator
- Touchpad kontrole
- Automatsko podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Podni model
- Mogućnost redukcije na 40 i 20 litara uz dodatnu posudu i alat
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
1.412 € cena bez PDV-a
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
2.435 € cena bez PDV-a
Salamander GIORIK Hi-Lite najbrži kuhinjski salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
Mikser za testo Prismafood IBT40
1.548 € cena bez PDV-a
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
1.272 € cena bez PDV-a
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

