Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
3.341 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju – serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju – serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna profesionalna statička rerna:
- osnova rerne od čelika
- snaga 6,2 kW
- rerna dimenzija 693x580x300h mm GN 2/1
- grejanje rerne gornjim i donjim grejačima koji se mogu samostalno podesiti
- prekidač sa četiri položaja – kombinacija rada grejača
- termostat za regulaciju temperature od 50 ° C do 300 ° C
- sigurnosni termostat – prevencija pregrevanja
GIORIK Unika 700 linija profesionalnih gasnih šporeta
Profesionalni gasni šporeti bez rerne – serija 700:
- CG720T gasni šporet sa 2 gorionika, pultni
- CG740T gasni šporet sa 4 gorionika, pultni
- CG760T gasni šporet sa 6 gorionika, pultni
- CG720G gasni šporet sa 2 gorionika na otvorenom postolju
- CG740G gasni šporet sa 4 gorionika na otvorenom postolju
- CG760G gasni šporet sa 6 gorionika na otvorenom postolju
Profesionalni gasni šporeti sa rernom – serija 700:
- CG740F gasni šporet sa 4 gorionika + GAS rerna
- CG740E gasni šporet sa 4 gorionika + elektro rerna
- CG760F gasni šporet sa 6 gorionika + GAS rerna
- CG760E gasni šporet sa 6 gorionika + elektro rerna
- CG760H gasni šporet sa 6 gorionika + maxi GAS rerna
- CG76EH gasni šporet sa 6 gorionika + maxi elektro rerna
Profesionalni gasni šporet na gas ili plin – G30
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x700x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS + 400 VAC |
| Ukupna snaga | 24 kW GAS + 6,2 kW 400VAC |
| Broj gorionika | 4 |
| Snaga gorionika | 2x 8 kW, 2x 4 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Nosači posuda | rešetke od livenog gvožđa |
| Vrsta rerne | električna statička |
| Snaga rerne | 6,2 kW |
| Kontrola rerne | 4 pozicije prekidača: gornji grejač, donji grejač, oba grejača, isključeno |
| Termostat rerne | 100-300°C |
| Kapacitet rerne | 2/1 GN |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 140 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Slični proizvodi …
Giorik CG740F gasni šporet sa rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika + plinska rerna - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Gasna statička rerna
- GN 2/1 8kW
- termostatska kontrola 100-300°C
- sigurnosni termostat
- Piezzo upaljač
Giorik CG740G gasni šporet
Giorik CG760E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni gasni šporet sa rernom na struju
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 6 gorionika
- 3x 4 kW + 3x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 50-300°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Neutralni deo zatvoren vratima
Giorik CG760G gasni šporet
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom

