Električni kazan Giorik PEI910 100LT
6.443 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
Kuhinjski električni kazan 100 litara indirektno grejanje – serija 900
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Radna površina od nerdjajućeg čelika AISI 304 2 mm debljine
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L, obod od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Slavina za sipanje tople i hladne vode direktno u kazan
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
- Poklopac sa balansirajućom oprugom
- Indirektno grejanje na pari pod niskim pritiskom – 0,5 bar
- Para generisana u prostoru ispod kazana – indirektno grejanje kazana
- Manometar za kontrolu pritiska u sistemu
- Automatska kontrola nivoa vode u sistemu za generisanje pare
- Elektroventil za dopunu vode u sistemu grejanja
- Kompenzacioni ventil
- Grejanje kazana moguće samo kada se postigne nivo vode u sistemu
- Kuhinjski kazan sa Incoloy 800 grejačima visokog učinka
- Sigurnosni ventil za slučaj pregrevanja sistema generisanja pare
- Sigurnosni termostat i regulator intenziteta grejanja
- Kazan prečnika 600 mm i kapaciteta 100 lit.
- Ergonomski dizajn kontrolnog panela
- Svetlosni indikatori
Opcionalno:
- poklopac za kuvanje pod pritiskom – autoclave
- perforirani ulošci – korpe za električni kazan
Kuhinjski kazani Giorik UNIKA 900
- kuhinjski električni kazan sa indirektnim grejanjem PEI910 100 litara
- kuhinjski električni kazan sa indirektnim grejanjem PEI915 150 litara
- kuhinjski gasni kazan sa indirektnim grejanjem PGI910 100 litara
- kuhinjski gasni kazan sa indirektnim grejanjem PGI915 150 litara
- kuhinjski gasni kazan sa direktnim grejanjem PGD910 100 litara
- kuhinjski gasni kazan sa direktnim grejanjem PGD915 150 litara
Kazani manjeg kapaciteta: Kuhinjski kazani Linija 700
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x900x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 21 kW |
| Zapremina kazana | 100 lit. |
| Sistem zagrevanja | indirektno grejanje |
| Kontrola | ventil za dovod vode, ON/OFF prekidač |
| Regulacija temperature | podešavanje intenziteta grejanja u 6 nivoa |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni ventil >0,5 bar, sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade kazana | INOX AISI 316L |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 1/2” topla voda, 1/2” hladna voda |
| Otpadna voda | 3/4” |
| Težina | 180 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Slični proizvodi …
Gasni kazan Giorik PGD910 100LT
Gasni kazan Giorik PGI910 100LT
Gasni kazan Giorik PGI915 150LT
Električni kazan Giorik PEI915 150LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 150 litara - indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8

