AQUA grill električni Giorik GL94GE
3.816 € cena bez PDV-a
Samostojeći dupli električni grill sa vodom – serija 900
- Pečenje direktno na grejačima bez gubitaka toplote
- Posuda sa vodom neposredno ispod grejača
- Rezultat grilovanja mekana i sočna hrana
- Jednostavno održavanje
- Čišćenje pirolizom
Profesionalni dupli električni aqua grill – sa vodom – serija 900
EKO funkcija uštede električne energije: direktno pečenje na grejačima
- posuda za vodu ispod grejača
- savršen nivo vlage u proizvodu prilikom grilovanja
- grejna površina 545×640 mm
- snaga podesiva u 6 nivoa
- maksimalna temperatura 400°C
- svetlosni indikator rada
- kipujući grejači za jednostavno čišćenje
- strugač za čišćenje
- radna ploča debljine 2mm
Giorik UNIKA900 – termoblok roštilji serija 900
Aqua grill Giorik – serija 900
- GL92TE – električni, širina 400 mm, pultni
- GL94TE – električni, širina 800 mm, pultni
- GL92TV – gasni, širina 400 mm, pultni
- GL94TV – gasni, širina 800 mm, pultni
- GL96TV – gasni, širina 1200 mm, pultni
- GL92GE – električni, širina 400 mm, na zatvorenom postolju
- GL94GE – električni, širina 800 mm, na zatvorenom postolju
- GL92GV – gasni, širina 400 mm, na otvorenom postolju
- GL94GV – gasni, širina 800 mm, na otvorenom postolju
- GL96GV – gasni, širina 1200 mm, na otvorenom postolju
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x900x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 10,8 kW |
| Kontrola | podešavanje snage grejača u 6 nivoa, nezavisna kontrola leve i desne površine |
| Regulacija temperature | max 400°C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Grejna površina | 545×640 mm |
| Oblik grejne površine | pečenje direktno na pločastim grejačima |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 90 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Slični proizvodi …
AQUA grill GAS Giorik GL92GV
AQUA grill GAS Giorik GL94GV
AQUA grill GAS Giorik GL96GV
AQUA grill električni Giorik GL92GE
Povezani proizvodi
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN

