STARMIX PL120NVAF industrijski planetarni mikser
14.763 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser 120 litara
- Elektronska kontrola brzine – varijator
- Elektromehaničke kontrole
- Elektromotorno podizanje/spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
| Dimenzije (ŠxDxV) | 974x1167x1957 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 5,5 + 0,75 kW |
| Prenos snage | uljni reduktor + kaiš |
| Brzina | min 28(62) rpm – max 120(265) rpm |
| Kontrola | elektronski varijator brzine, tasteri sa IP 44 zaštitom |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Zapremina kible | 120 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Alat uz mikser | spirala za testo aluminijumska, špatula aluminijumska, INOX žica za mućenje Ø 4 mm |
| Opcionalna dodatna oprema | strugač posude teflonski, kolica za posudu, INOX žica za mućenje Ø 6 mm, INOX spirala za testo, INOX špatula |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 575 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Starmix S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
STARMIX PL100NVAF planetarni mikser
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 100 litara
- Elektronska kontrola brzine - varijator
- Elektromehaničke kontrole
- Automatsko podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez uklanjanja alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Posuda 100 litara (bez točkova)
- 3 alata - žica Ø 4 mm, kuka i špatula
- Mogućnost redukcije na 60 i 40 litara uz dodatnu posudu i alat
STARMIX PL120NVAPF planetarni mikser
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 120 litara
- Elektronska kontrola brzine - varijator
- Touchscreen kontrolni panel
- Automatsko podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez uklanjanja alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Posuda 120 litara (bez točkova)
- 3 alata - žica Ø 4 mm, kuka i špatula
STARMIX PL140NVAPF planetarni mikser
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 140 litara
- Elektronska kontrola brzine - varijator
- Touchscreen kontrolni panel
- Automatsko podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez uklanjanja alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Posuda 140 litara (bez točkova)
- 3 alata - žica Ø 4 mm, kuka i špatula
STARMIX PL160NVAF planetarni mikser
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 160 litara
- Elektronska kontrola brzine - varijator
- Elektromehaničke kontrole
- Automatsko podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez uklanjanja alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Posuda 160 litara (bez točkova)
- 3 alata - žica Ø 4 mm, kuka i špatula
Povezani proizvodi
Giorik FE7117 električna friteza
AQUA grill električni Giorik GL74GE
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN

