HOME » Ugostiteljska oprema » STARMIX PL160NVAF planetarni mikser
STARMIX PL160NVAPF planetarni mikser
18.737 € cena bez PDV-a
STARMIX PL140NVAF planetarni mikser
16.089 € cena bez PDV-a
STARMIX PL160NVAF planetarni mikser
17.661 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 160 litara
- Elektronska kontrola brzine – varijator
- Elektromehaničke kontrole
- Automatsko podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez uklanjanja alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Posuda 160 litara (bez točkova)
- 3 alata – žica Ø 4 mm, kuka i špatula
Šifra proizvoda:
STARMIX PL160NVAF
Kategorije: Kuhinjska oprema, Planetarni mikseri
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 974x1181x2057 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 5,5 + 0,75 kW |
| Prenos snage | uljni reduktor + kaiš |
| Brzina | min 28 (90) rpm – max 120 (386) rpm |
| Kontrola | elektronski varijator brzine, tasteri sa IP 44 zaštitom |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Zapremina kible | 160 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Alat uz mikser | INOX žica za mućenje Ø 4 mm, spirala za testo aluminijumska, špatula aluminijumska |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatna posuda 160 litara, strugač posude teflonski, kolica za posudu, INOX žica za mućenje Ø 6 mm, INOX spirala za testo, INOX špatula |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 615 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Starmix S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
STARMIX PL100NVAF planetarni mikser
12.431 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 100 litara
- Elektronska kontrola brzine - varijator
- Elektromehaničke kontrole
- Automatsko podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez uklanjanja alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Posuda 100 litara (bez točkova)
- 3 alata - žica Ø 4 mm, kuka i špatula
- Mogućnost redukcije na 60 i 40 litara uz dodatnu posudu i alat
STARMIX PL100NVAHF planetarni mikser
12.641 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 100 litara
- Elektronska kontrola brzine - varijator
- Touchpad kontrole
- Automatsko podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez uklanjanja alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Podni model
- Posuda 100 litara (bez točkova)
- 3 alata - žica Ø 4 mm, kuka i špatula
- Mogućnost redukcije na 60 i 40 litara uz dodatnu posudu i alat
STARMIX PL140NVAPF planetarni mikser
17.178 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 140 litara
- Elektronska kontrola brzine - varijator
- Touchscreen kontrolni panel
- Automatsko podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez uklanjanja alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Posuda 140 litara (bez točkova)
- 3 alata - žica Ø 4 mm, kuka i špatula
STARMIX PL160NVAPF planetarni mikser
18.737 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 160 litara
- Elektronska kontrola brzine - varijator
- Touchscreen kontrolni panel sa programiranjem ciklusa
- Automatsko podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez uklanjanja alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Posuda 160 litara (bez točkova)
- 3 alata - žica Ø 4 mm, kuka i špatula
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
3.341 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
6.443 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
AQUA grill električni Giorik GL74GE
3.432 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBT40
1.548 € cena bez PDV-a

