STARMIX PL140NVAPF planetarni mikser
17.178 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 140 litara
- Elektronska kontrola brzine – varijator
- Touchscreen kontrolni panel
- Automatsko podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez uklanjanja alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Posuda 140 litara (bez točkova)
- 3 alata – žica Ø 4 mm, kuka i špatula
| Dimenzije (ŠxDxV) | 974x1181x1957 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 5,5 + 0,75 kW |
| Prenos snage | uljni reduktor + kaiš |
| Brzina | min 28 (62) rpm – max 120 (265) rpm |
| Kontrola | touchscreen panel sa mogućnošću programiranja ciklusa rada, elektronski varijator brzine |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Zapremina kible | 140 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Alat uz mikser | špatula aluminijumska, spirala za testo aluminijumska, INOX žica za mućenje Ø 4 mm |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatna posuda 140 litara, strugač posude teflonski, kolica za posudu, INOX žica za mućenje Ø 6 mm, INOX spirala za testo, INOX špatula |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 595 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Starmix S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
STARMIX PL100NVAHF planetarni mikser
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 100 litara
- Elektronska kontrola brzine - varijator
- Touchpad kontrole
- Automatsko podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez uklanjanja alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Podni model
- Posuda 100 litara (bez točkova)
- 3 alata - žica Ø 4 mm, kuka i špatula
- Mogućnost redukcije na 60 i 40 litara uz dodatnu posudu i alat
STARMIX PL120NVAF industrijski planetarni mikser
STARMIX PL140NVAF planetarni mikser
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 140 litara
- Elektronska kontrola brzine - varijator
- Elektromehaničke kontrole
- Automatsko podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez uklanjanja alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Posuda 140 litara (bez točkova)
- 3 alata - žica Ø 4 mm, kuka i špatula
STARMIX PL160NVAPF planetarni mikser
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 160 litara
- Elektronska kontrola brzine - varijator
- Touchscreen kontrolni panel sa programiranjem ciklusa
- Automatsko podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez uklanjanja alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Posuda 160 litara (bez točkova)
- 3 alata - žica Ø 4 mm, kuka i špatula
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN

