HOME » Ugostiteljska oprema » Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
PIRA 80 Black peć na ćumur
5.605 € cena bez PDV-a
Scotsman ACM 47 AS ledomat 25 kg
1.256 € Originalna cena je bila: 1.256 €.1.130 €Trenutna cena je: 1.130 €. cena bez PDV-a
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
2.679 € cena bez PDV-a
Profesionalna mašina za pranje tanjira sa depuratorom
- omekšivač vode
- pumpa za izbacivanje vode
- pumpa za doziranje deterdženta
- pumpa za doziranje sredstva za ispiranje
- dupli zidovi – toplotna i zvučna izolacija
- 1 korpa 500×500 mm za pranje tanjira
- 1 korpa 500×500 mm za pranje čaša
Šifra proizvoda:
ELFRAMO D45DGTADDPS
Kategorije: Pranje tanjira, Mašine za pranje, Kuhinjska oprema
Opis
Profesionalna mašina za pranje tanjira sa depuratorom, podpultna – dupli zidovi, toplotna i zvučna izolacija.
- omekšivač vode
- pumpa za izbacivanje vode
- pumpa za doziranje deterdženta
- pumpa za doziranje sredstva za ispiranje
1 korpa 500×500 mm za pranje tanjira – 18 komada Ø 24 cm
1 korpa 500×500 mm za pranje escajga, čaša, činija
Elframo DIGITAL serija podpultinih mašina za pranje tanjira
Elframo profesionalna mašina za pranje tanjira sa omekšivačem vode
- dupli zidovi
- konstrukcija od nerđajućeg čelika AISI 304
- vrata sa kontrategom
- toplotna izolacija na tanku za pranje i bojleru
- digitalne kontrole: LED indikacija za 3 programa pranja + kontinuirani ciklus
- digitalni termometri za tank i bojler
- Incoloy 825 grejač u bojleru
- pumpa za pranje sa sofstart funkcijom – za osetljivo posuđe i čaše
- presovan tank bez ivica
- površinski filteri u tanku od nerđajućeg čelika
- termostop funkcija za produžetak ciklusa do postizanja temperature za ispiranje
- rotirajuće prskalice za pranje i ispiranje od INOX-a
- upresovanje noseće vođice za korpu 500×500 mm
- peristaltički dozator sredstva za ispiranje i dozator deterdženta
Opcionalno:
- booster pumpa
- pojačano grejanje bojlera 9,8 kW
- osnovni model mašine za pranje tanjira sa DGT kontrolerom D 45
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 600x620x828 mm |
|---|---|
| Korpa | 500×500 mm za pranje čaša, 500×500 mm za pranje tanjira |
| Visina otvora | 375 mm |
| Napajanje | 400 VAC |
| Ukupna snaga | 8,48 kW |
| Maksimalna angažovana snaga | 6,48 kW |
| Grejač bojlera | 6,1 kW |
| Grejač tanka | 2 kW |
| Pumpa pranja | 0,38 kW |
| Kapacitet bojlera | 8 litara |
| Kapacitet tanka | 21 litar |
| Omekšivač vode | integrisan |
| Ciklus pranja | 60/120/180/480 sekundi |
| Ucinak pranja za 1h | 1080-540-360 tanjira Ø24 cm |
| Potrošnja vode po ciklusu | 3 litre |
| Doziranje deterdženta | ugrađena pumpica |
| Doziranje brilijantina | ugrađena pumpica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | konekcija na vodu 30°-60° C, 3/4″ |
| Otpadna voda | pumpa za izbacivanje vode, Ø 32 mm |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne korpe za pranje |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 69 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Elframo S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Mašina za pranje tanjira Elframo D 45 DGT
2.346 € cena bez PDV-a
Mašina za pranje tanjira Elframo D 45 BP
2.556 € cena bez PDV-a
Povezani proizvodi
Mašina za pranje crnog posudja Elframo LP 61 H VE BA IRC
11.084 € cena bez PDV-a
Masina za pranje crnog posudja sa rekuperatorom i atmosferskim bojlerom.
Elframo LP VE serija.
IRC HEAT RECOVERY SYSTEM - tehnologija uštede energije
Para koja se stvara na kraju svakog ciklusa pranja sakuplja se i kondenzuje u bakarnom izmenjivaču toplote i koristi za prethodno zagrevanje vode iz mreže pri ulasku u mašinu.
Koristi:
Mašinsko pranje crnog posudja sa rekuperatorom toplote LP VE serije
- dovod vode može biti 10° C
- pobolšano radno okruženje jer para više ne završava u prostoriji
- ušteda energije ~56W po ciklusu odnosno 1kW po satu rada.
- Dupli zidovi vrata - termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Digitalna kontrola rada
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 - visoko efikasni grejači
- Toplotna izolacija bojlera
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
- hladno pretpranje
- pumpa za izbacivanje vode
- automatski depurator - omekšivač vode
- izmešten kontrolni panel
Mašina za pranje crnog posudja Elframo LP 70 VE
9.353 € cena bez PDV-a
Mašina za pranje kuhinjskog crnog posudja - korpa za pranje: 700×700 mm
700×700 mm korpa pranja
korisna visina 658 mm
- Dupli zidovi vrata - termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Digitalna kontrola rada
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 - visoko efikasni grejači
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
Konekcije na vodu temperature 40-55° C
Masine za pranje crnog posudja LP VE serije

