Mašina za pranje crnog posudja Elframo LP 61 VE BA
7.410 € cena bez PDV-a
Masina za pranje crnog posudja sa atmosferskim bojlerom.
Elframo LP VE serija.
U standradnim mašinama sa bojlerom pod pritiskom, dolazi do pada temperature vode za ispiranje jer u bojler ulazi hladna voda iz vodovodne mreže koja potiskuje toplu ka prskalicama.
Mašina LP 61 VE BA je sa ugradjenom pumpom za ispiranje i atmosferskim bojlerom (otovren sistem), koji garantuju konstantnu temperaturu i pritisak vode u ciklusu ispiranja.
U mašinama za pranje sa atmosferskim bojlerom, pumpa za ispiranje povlači vodu iz bojlera i pod pritiskom ispira posudje sa vodom na konstantnoj temperaturi (85° C) što garantuje savršenu dezinfekciju i visoke rezultate ciklusa pranja.
Takodje ispiranje ne zavisi od pritiska vode u vodovodnoj mreži.
700×550 mm korpa pranja
korisna visina 662 mm
- Dupli zidovi vrata – termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Digitalna kontrola rada
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 – visoko efikasni grejači
- Toplotna izolacija bojlera
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
Opcionalna dodatna oprema:
- hladno pretpranje (za mesarsku industriju)
- pumpa za izbacivanje vode
- automatski depurator – omekšivač vode
- izmešten kontrolni panel
Konekcije na vodu temperature 20-55° C
Masine za pranje crnog posudja LP VE serije
| Dimenzije (ŠxDxV) | 675x838x1837/2067 mm |
|---|---|
| Korpa | 700×550 mm |
| Visina otvora | 662 mm |
| Kontrola | elektronska kontrola rada, HACCP kontroler |
| Napajanje | 400 VAC |
| Ukupna snaga | 16,07 kW |
| Maksimalna angažovana snaga | 10,5 kW |
| Grejač bojlera | 8,3 kW |
| Grejač tanka | 5,2 kW |
| Pumpa pranja | 2,2 kW |
| Kapacitet bojlera | 8 litara |
| Kapacitet tanka | 60 litara |
| Potrošnja vode po ciklusu | 3 litre |
| Ciklus pranja | 120/240/360/600 sekundi, mogućnost promene dužine ciklusa |
| Doziranje deterdženta | podešavanje u kontrolnom panelu, ugrađena pumpica |
| Doziranje brilijantina | ugrađena pumpica, podešavanje u kontrolnom panelu |
| Materijal izrade kućišta | dupli zidovi – toplotna i zvučna izolacija, INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 20-55°C, 3/4″ |
| Otpadna voda | Ø 32 mm |
| Opcionalna dodatna oprema | eksterni depurator – omekšivač vode, izmešten kontrolni panel, pumpa za izbacivanje vode |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 158 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Elframo S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira Elframo D 45 DGT
Mašina za pranje belog posuđa Elframo C 44 DGT
Mašina za pranje posuđa sa haubom
Double skin - struktura mašine sa duplim zidovima.
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Soft tasteri za kontrolu rada
- LED displej sa simbolima
- 60/120/180 sekundi - 3 ciklusa pranja
- 8 minuta kontinuirani ciklus za teško zaprljano posuđe
- Informacije o ciklusu, statusu, greškama u radu
- Upresovan tank za pranje, bez ivica
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Inox filteri u depozitu
- Toplotna izolacija bojlera
- Dozer tečnosti za ispiranje
- Dozer deterdženta
Mašina za pranje tanjira Elframo C 66 DGT Booster
Mašina za sudove sa haubom je najbolja opcija za objekte sa više od 120 sedećih mesta.
Double skin - struktura mašine sa duplim zidovima.
Booster pumpa ispiranja
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Soft tasteri za kontrolu rada
- LED displej sa simbolima
- 60/120/180 sekundi - 3 ciklusa pranja
- 8 minuta kontinuirani ciklus za teško zaprljano posuđe
- Informacije o ciklusu, statusu, greškama u radu
- Upresovan tank za pranje, bez ivica
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Inox filteri u depozitu
- Ispiranje sa booster pumpom
- Toplotna izolacija bojlera
- Dozer tečnosti za ispiranje
- Dozer deterdženta

