Mašina za pranje crnog posudja Elframo LP 130
13.379 € cena bez PDV-a
Masina za pranje crnog posudja
Elframo LP serija
Mašina pogodna za pranje pekarskih plehova i tepsija, pranje GN posuda, dubokih kuhinjskih posuda kao i kompletnog sitnog inventara uz odgovarajuće korpe.
1385×700 mm korpa pranja
korisna visina 641 mm
- Dupli zidovi vrata – termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Mehanička kontrola rada – 3 ciklusa 120″/240″/360″
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Dve pumpe pranja
- Duple ruke pranja i ispiranja od nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 – visoko efikasni grejači
- Toplotna izolacija bojlera
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
Opcionalna dodatna oprema:
- pumpa za izbacivanje vode
Konekcije na vodu temperature 55-60° C
Masine za pranje crnog posudja LP serije
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1518x848x1827/2050 mm |
|---|---|
| Korpa | 1385×700 mm |
| Visina otvora | 641 mm |
| Kontrola | elektromehaničke kontrole, 3 ciklusa rada, digitalno podešavanje temperature |
| Napajanje | 400 VAC |
| Ukupna snaga | 34,4 kW |
| Maksimalna angažovana snaga | 24,6 kW |
| Grejač bojlera | 19,6 kW |
| Grejač tanka | 9,8 kW |
| Pumpa pranja | 2,5+2,5 kW |
| Kapacitet bojlera | 24 lit. |
| Kapacitet tanka | 150 litara |
| Potrošnja vode po ciklusu | 14 litara |
| Ciklus pranja | 120/240/360 sekundi |
| Doziranje deterdženta | ugrađena pumpica |
| Doziranje brilijantina | ugrađena pumpica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304, dupli zidovi – toplotna i zvučna izolacija |
| Ulazna voda konekcija | 55-60° C, 3/4″ |
| Otpadna voda | Ø 32 mm |
| Opcionalna dodatna oprema | pumpa za izbacivanje vode, eksterni depurator – omekšivač vode |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 297 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Elframo S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Mašina za pranje crnog posuđa Elframo LP 61 H
Masina za pranje crnog posuđa
Mašina sa visokim otvorom, pogodna za pranje pekarskih plehova i tepsija, pranje GN posuda, dubokih kuhinjskih posuda kao i kompletnog sitnog inventara uz odgovarajuće korpe.
700×550 mm korpa pranja
korisna visina 823 mm (H verzija)
- Dupli zidovi vrata - termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Mehanička kontrola rada - 3 ciklusa 120"/240"/360"
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 - visoko efikasni grejači
- Toplotna izolacija bojlera
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
Konekcija na vodu temperature 45-60° C
Mašina za pranje crnog posudja Elframo LP 61 VE BA
- Dupli zidovi vrata - termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Digitalna kontrola rada
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 - visoko efikasni grejači
- Toplotna izolacija bojlera
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
- hladno pretpranje (za mesarsku industriju)
- pumpa za izbacivanje vode
- automatski depurator - omekšivač vode
- izmešten kontrolni panel
Mašina za pranje sudova sa haubom Elframo CE 24 F VE Booster
Profesionalna mašina za pranje sudova sa haubom i booster pumpom
Integrisana pumpa za konstantan pritisak i temperaturu ispiranja - HACCP standard.
Posuđe će biti isprano na zadatoj temperaturi i sa potrebnom količinom vode, bez obzira na ulazni pritisak u vodovodnoj mreži.
Elektronska kontrola rada
Elframo profesionalna mašina za pranje sudova sa haubom, pumpom ispiranja i elektronskim VE kontrolerom - 4 ciklusa pranja.
Osnovne karakteristike:
- 4 ciklusa pranja sa mogućnošću programiranja dužine ciklusa i temperature
- Dozeri za deterdžent i sredstvo za ispiranje - precizno doziranje
- BOOSTER pumpa za ispiranje – HACCP standard zagarantovana konstantna temperatura ispiranja
- Mogućnost konekcije na toplu vodu 50-60°C - smanjeno stvaranje vodenog kamenca
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Filter u depozitu za krupne ostatke hrane
- LED displej: informacije o temperaturi, ciklusu, statusu, alarmima
- Profesionalna mašina za pranje sa prskalicama pranja i ispiranja od nerđajućeg čelika
- Grejači tanka i bojlera od legure Incoloy 800
- Toplotna izolacija bojlera i tanka - ušteda električne energije
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara prilkom redovnog održavanja, bez upotrebe alata
- HACCP kontroler sa memorijom ciklusa rada i temperaturama ispiranja - mašinska sanitacija sudova
Mašina za pranje tanjira Elframo C 66 DGT Booster
Mašina za sudove sa haubom je najbolja opcija za objekte sa više od 120 sedećih mesta.
Double skin - struktura mašine sa duplim zidovima.
Booster pumpa ispiranja
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Soft tasteri za kontrolu rada
- LED displej sa simbolima
- 60/120/180 sekundi - 3 ciklusa pranja
- 8 minuta kontinuirani ciklus za teško zaprljano posuđe
- Informacije o ciklusu, statusu, greškama u radu
- Upresovan tank za pranje, bez ivica
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Inox filteri u depozitu
- Ispiranje sa booster pumpom
- Toplotna izolacija bojlera
- Dozer tečnosti za ispiranje
- Dozer deterdženta

