Mašina za pranje crnog posuđa Elframo LP 61
5.667 € cena bez PDV-a
Mašina za pranje plehova i crnog posuđa
700×550 mm korpa pranja
korisna visina 661 mm
Elframo LP serija
Mašina pogodna za pranje pekarskih plehova i tepsija, pranje GN posuda, dubokih kuhinjskih posuda kao i kompletnog sitnog inventara uz odgovarajuće korpe.
- Dupli zidovi vrata – termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Mehanička kontrola rada – 3 ciklusa 120″/240″/360″
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 – visoko efikasni grejači
- Toplotna izolacija bojlera
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
Konekcije na vodu temperature 45-60° C
Mašina za pranje plehova i crnog posuđa
700×550 mm korpa pranja
korisna visina 661 mm
Elframo LP serija
Mašina pogodna za pranje pekarskih plehova i tepsija, pranje GN posuda, dubokih kuhinjskih posuda kao i kompletnog sitnog inventara uz odgovarajuće korpe.
- Dupli zidovi vrata – termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Mehanička kontrola rada – 3 ciklusa 120″/240″/360″
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 – visoko efikasni grejači
- Toplotna izolacija bojlera
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
Opcionalna dodatna oprema:
- pumpa za izbacivanje vode
- automatski depurator – omekšivač vode
Konekcije na vodu temperature 45-60° C
Masine za pranje crnog posuđa ELFRAMO LP serije
| Dimenzije (ŠxDxV) | 675x842x1851/2081 mm |
|---|---|
| Korpa | 700×550 mm |
| Visina otvora | 661 mm |
| Kontrola | elektromehaničke kontrole, 3 ciklusa rada, digitalno podešavanje temperature |
| Napajanje | 400 VAC |
| Ukupna snaga | 16,07 kW |
| Maksimalna angažovana snaga | 10,5 kW |
| Grejač bojlera | 8,3 kW |
| Grejač tanka | 5,2 kW |
| Pumpa pranja | 2,2 kW |
| Kapacitet bojlera | 8 litara |
| Kapacitet tanka | 60 litara |
| Potrošnja vode po ciklusu | 3 litre |
| Ciklus pranja | 120/240/360 sekundi |
| Doziranje deterdženta | podešavanje u kontrolnom panelu, ugrađena pumpica |
| Doziranje brilijantina | podešavanje u kontrolnom panelu, ugrađena pumpica |
| Materijal izrade kućišta | dupli zidovi – toplotna i zvučna izolacija, INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 45-60° C, 3/4″ |
| Otpadna voda | Ø 32 mm |
| Opcionalna dodatna oprema | eksterni depurator – omekšivač vode, izmešten kontrolni panel, pumpa za izbacivanje vode |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 170 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Elframo S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Mašina za pranje crnog posudja Elframo LP 61 VE
Mašina za pranje crnog posudja - najmanja korpa za pranje: 700×550 mm
Elframo LP VE serija
700×550 mm korpa pranja
korisna visina 662 mm
- Dupli zidovi vrata - termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Digitalna kontrola rada
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 - visoko efikasni grejači
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
Konekcije na vodu temperature 20-55° C
Mašina za pranje crnog posudja Elframo LP 70 VE
Mašina za pranje kuhinjskog crnog posudja - korpa za pranje: 700×700 mm
700×700 mm korpa pranja
korisna visina 658 mm
- Dupli zidovi vrata - termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Digitalna kontrola rada
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 - visoko efikasni grejači
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
Konekcije na vodu temperature 40-55° C
Masine za pranje crnog posudja LP VE serije
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Depurator DVA LT8 3/8″
Depurator - omekšivač vode 8 litarski, za espresso aparat
- Manuelni omekšivač vode - depurator 8 litara boca
- 5,6 litara zapremina jonske mase u depuratoru
- Manuelna regeneracija depuratora - ručna postavka ventila
- Maksimalan protok vode: 1.000 lit/h
- Protok vode do zasićenosti jonske mase: 1.120 lit. (16°d)
- Količina soli potrebna za regeneraciju: 1 kg
- Ulazni ventil: 3/8"
- Izlazni ventil: 3/8"
- Radni pritisak: 1-8 bar
- Radna temperatura vode: 4-25 °C

