Mašina za pranje crnog posuđa Elframo LP 70
8.217 € cena bez PDV-a
Mašinsko pranje crnog posuđa – Elframo LP serija
Mašina pogodna za pranje pekarskih plehova i tepsija, pranje GN posuda, dubokih kuhinjskih posuda kao i kompletnog sitnog inventara uz odgovarajuće korpe.
700×700 mm korpa pranja
korisna visina 658 mm
- Dupli zidovi vrata – termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Mehanička kontrola rada – 3 ciklusa 120″/240″/360″
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 – visoko efikasni grejači
- Toplotna izolacija bojlera
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
Opcionalna dodatna oprema:
- pumpa za izbacivanje vode
- automatski depurator – omekšivač vode
Konekcije na vodu temperature 45-60° C
Masine za pranje crnog posuđa LP serije
Mašinsko pranje crnog posuđa – Elframo LP serija
Elframo LP serija
Mašina pogodna za pranje pekarskih plehova i tepsija, pranje GN posuda, dubokih kuhinjskih posuda kao, gajbica, lodni i kompletnog sitnog inventara uz odgovarajuće korpe.
700×700 mm korpa pranja
korisna visina 658 mm
- Dupli zidovi vrata – termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Mehanička kontrola rada – 3 ciklusa 120″/240″/360″
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 – visoko efikasni grejači
- Toplotna izolacija bojlera
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
Opcionalna dodatna oprema:
- pumpa za izbacivanje vode
- automatski depurator – omekšivač vode
Konekcije na vodu temperature 45-60° C
Dostupna verzija sa manjom korpom LP 61 ili većom korpom LP 130.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 837x850x1832/2067 mm |
|---|---|
| Korpa | 700×700 mm |
| Visina otvora | 658 mm |
| Kontrola | elektromehaničke kontrole, 3 ciklusa rada, digitalno podešavanje temperature |
| Napajanje | 400 VAC |
| Ukupna snaga | 22,1 kW |
| Maksimalna angažovana snaga | 12,30 kW |
| Grejač bojlera | 9,8 kW |
| Grejač tanka | 9,8 kW |
| Pumpa pranja | 2,5 kW |
| Kapacitet bojlera | 8 litara |
| Kapacitet tanka | 90 litara |
| Potrošnja vode po ciklusu | 7 litara |
| Ciklus pranja | 120/240/360 sekundi |
| Doziranje deterdženta | ugrađena pumpica |
| Doziranje brilijantina | ugrađena pumpica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304, dupli zidovi – toplotna i zvučna izolacija |
| Ulazna voda konekcija | 40-55° C, 3/4″ |
| Otpadna voda | Ø 32 mm |
| Opcionalna dodatna oprema | pumpa za izbacivanje vode, eksterni depurator – omekšivač vode |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 171 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Elframo S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Mašina za pranje crnog posuđa i plehova Zernike MW EKO2
Mašina za pranje crnog posuđa i plehova - pekarskih i GN
Potrošnja električne energije 0,3 kW/h
Jedna doza od 6 kg deterdženta (3x 2kg), za kontinuiranu upotebu do 28 dana
Tank 180 litara - bez pumpe za recirkulacijuKapacitet:
- 14 plehova GN 1/1 – h 6,5 cm
- 7 plehova GN 2/1 – h 6,5 cm
- 20 plehova 60×40 – h 2 cm
Multi Wash je jedini sistem za pranje koji je dizajniran za odmašćivanje, uklanjanje kamenca i dezinfekciju.
U potpunoj usaglašenosti sa H.A.C.C.P. propisima za pranje bilo kog pribora u kuhinji, bez obzira na vrstu materijala koji se tretira.
Multi Wash je patentiran sistem koji može da pere aluminijum, nerđajući čelik, liveno gvožđe, bakar, polietilen i ostale materijale koji se koriste u prehrambenoj industriji.
Brzo i efikasno pranje i uklanjanje masnoće i skorelih naslaga sa šerpi, tiganja, korpi za prženje u fritezama, tepsija, filtera sa kuhinjskih napa i izduvnih ventilatora. Pere sve izgorele ili nauljene predmete koji dolaze u kontakt sa hranom.
Multi Wash je novi, efikasan način ekološki prihvatljivog pranja. Smanjuje utrošak energije, potrošnju vode i deterdženta, garantujući izuzetnu uštedu u troškovima rada.
Patentirana mašina za pranje posuđa koja pojednostavljuje pranje, smanjuje troškove i postiže savršene rezultate na svakoj vrsti proizvoda.
Mašina za pranje crnog posudja Elframo LP 61 VE
Mašina za pranje crnog posudja - najmanja korpa za pranje: 700×550 mm
Elframo LP VE serija
700×550 mm korpa pranja
korisna visina 662 mm
- Dupli zidovi vrata - termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Digitalna kontrola rada
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 - visoko efikasni grejači
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
Konekcije na vodu temperature 20-55° C
Mašina za pranje crnog posudja Elframo LP 61 VE BA
- Dupli zidovi vrata - termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Digitalna kontrola rada
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 - visoko efikasni grejači
- Toplotna izolacija bojlera
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
- hladno pretpranje (za mesarsku industriju)
- pumpa za izbacivanje vode
- automatski depurator - omekšivač vode
- izmešten kontrolni panel
Mašina za pranje crnog posudja Elframo LP 70 VE
Mašina za pranje kuhinjskog crnog posudja - korpa za pranje: 700×700 mm
700×700 mm korpa pranja
korisna visina 658 mm
- Dupli zidovi vrata - termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Digitalna kontrola rada
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 - visoko efikasni grejači
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
Konekcije na vodu temperature 40-55° C
Masine za pranje crnog posudja LP VE serije
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira Elframo D 45 DGT
Mašina za pranje tanjira Elframo D 45 BP
Mašina za pranje sudova sa haubom Elframo CE 24 F VE Booster
Profesionalna mašina za pranje sudova sa haubom i booster pumpom
Integrisana pumpa za konstantan pritisak i temperaturu ispiranja - HACCP standard.
Posuđe će biti isprano na zadatoj temperaturi i sa potrebnom količinom vode, bez obzira na ulazni pritisak u vodovodnoj mreži.
Elektronska kontrola rada
Elframo profesionalna mašina za pranje sudova sa haubom, pumpom ispiranja i elektronskim VE kontrolerom - 4 ciklusa pranja.
Osnovne karakteristike:
- 4 ciklusa pranja sa mogućnošću programiranja dužine ciklusa i temperature
- Dozeri za deterdžent i sredstvo za ispiranje - precizno doziranje
- BOOSTER pumpa za ispiranje – HACCP standard zagarantovana konstantna temperatura ispiranja
- Mogućnost konekcije na toplu vodu 50-60°C - smanjeno stvaranje vodenog kamenca
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Filter u depozitu za krupne ostatke hrane
- LED displej: informacije o temperaturi, ciklusu, statusu, alarmima
- Profesionalna mašina za pranje sa prskalicama pranja i ispiranja od nerđajućeg čelika
- Grejači tanka i bojlera od legure Incoloy 800
- Toplotna izolacija bojlera i tanka - ušteda električne energije
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara prilkom redovnog održavanja, bez upotrebe alata
- HACCP kontroler sa memorijom ciklusa rada i temperaturama ispiranja - mašinska sanitacija sudova

