Mašina za pranje sudova sa haubom Elframo CE 24 F VE Booster
3.671 € cena bez PDV-a
Profesionalna mašina za pranje sudova sa haubom i booster pumpom
Integrisana pumpa za konstantan pritisak i temperaturu ispiranja – HACCP standard.
Posuđe će biti isprano na zadatoj temperaturi i sa potrebnom količinom vode, bez obzira na ulazni pritisak u vodovodnoj mreži.
Elektronska kontrola rada
Elframo profesionalna mašina za pranje sudova sa haubom, pumpom ispiranja i elektronskim VE kontrolerom – 4 ciklusa pranja.
Osnovne karakteristike:
- 4 ciklusa pranja sa mogućnošću programiranja dužine ciklusa i temperature
- Dozeri za deterdžent i sredstvo za ispiranje – precizno doziranje
- BOOSTER pumpa za ispiranje – HACCP standard zagarantovana konstantna temperatura ispiranja
- Mogućnost konekcije na toplu vodu 50-60°C – smanjeno stvaranje vodenog kamenca
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Filter u depozitu za krupne ostatke hrane
- LED displej: informacije o temperaturi, ciklusu, statusu, alarmima
- Profesionalna mašina za pranje sa prskalicama pranja i ispiranja od nerđajućeg čelika
- Grejači tanka i bojlera od legure Incoloy 800
- Toplotna izolacija bojlera i tanka – ušteda električne energije
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara prilkom redovnog održavanja, bez upotrebe alata
- HACCP kontroler sa memorijom ciklusa rada i temperaturama ispiranja – mašinska sanitacija sudova
Profesionalna mašina za pranje sudova sa haubom i booster pumpom
Integrisana pumpa za konstantan pritisak i temperaturu ispiranja – HACCP standard.
Posuđe će biti isprano na zadatoj temperaturi i sa potrebnom količinom vode, bez obzira na ulazni pritisak u vodovodnoj mreži.
Elektronska kontrola rada
Elframo profesionalna mašina za pranje sudova sa haubom, pumpom ispiranja i elektronskim VE kontrolerom – 4 ciklusa pranja.
LED displej za prikaz funkcija i jednostavnu kontrolu uz pomoć soft tastera.
Cikluse pranja sudova korisnik jednostavno sam podešava prema svojim potrebama i u zavisnosti od vrste sudova koji se peru.
Takođe se mogu koristiti već programirani ciklusi pranja i ispiranja sudova, odnosno tanjira:
- 1 minut – ciklus pranja čaša
- 2 minuta – ciklus pranja tanjira
- 3 minuta – ciklus pranja sudova i tanjira
- 10 minuta – program za teško zaprljane restoranske sudove
Doziranje tečnosti za pranje – deterdženta, kao i tečnosti za ispiranje – sjaja, vrši se pomoću peristaltičkih pumpi, koje se takođe jednostavno podešava prema preporuci proizvođača tečnosti za pranje/ispiranje.
Kroz korisnički meni, profesionalne mašine za pranje sudova sa VE kontrolerom, moguće je odrediti količinu deterženta u inicijalnom punjenju vodom tanka za pranje, kao i količine deterdženta i sjaja koja se dodaje na završetku svakog ciklusa pranja sudova, kako bi se održala željena koncentracija deterdženta za mašinsko pranje i osigurao maksimalan učinak pranja i ispiranja tanjira i sudova.
Korpe
- Profesionalna mašina za pranje sudova sa haubom koristi korpe za pranje dimenzija 500x500mm.
- Maksimalna visina pranja u mašini sa haubom: 388mm.
Kapacitet jedne korpe 18 tanjira prečnika Ø24cm.
Profesionalna mašina sa mogućnošću pranja maksimalno 7 GN plehova dubine 20mm (zahteva veću koncentraciju deterdženta i duži ciklus pranja).
Osnovne karakteristike:
- 4 ciklusa pranja sa mogućnošću programiranja dužine ciklusa i temperature
- Dozeri za deterdžent i sredstvo za ispiranje – precizno doziranje
- BOOSTER pumpa za ispiranje – HACCP standard zagarantovana konstantna temperatura ispiranja
- Mogućnost konekcije na toplu vodu 50-60°C – smanjeno stvaranje vodenog kamenca
- Struktura profesionalne mašine za pranje sudova sa haubom: INOX AISI 304
- Filter u depozitu za krupne ostatke hrane
- LED displej: informacije o temperaturi, ciklusu, statusu, alarmima
- Profesionalna mašina za pranje poseduje ruke pranja i ispiranja od nerđajućeg čelika
- Grejači tanka i bojlera od legure Incoloy 800
- Toplotna izolacija bojlera i tanka – ušteda električne energije
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara prilkom redovnog održavanja, bez upotrebe alata
- HACCP kontroler sa memorijom ciklusa rada i temperaturama ispiranja – mašinska sanitacija sudova
Opcionalno:
- Ulazni sto za profesionalnu mašinu za pranje sudova sa rupom za otpatke i sudoperom sa tušem za pripremu
- Ulazni sto za profesionalnu mašinu za pranje sudova sa donjom policom za skladištenje korpi za pranje
- Izlazni sto za profesionalnu mašinu za pranje sudova sa donjom policom za skladištenje korpi za pranje
- Opcija pranja sa hladnim ispiranjem, sanitacijom i ECO funkcijom
- Booster pumpa pranja – pojačano pranje
- Pojačan grejač bojlera – 8,3 kW
- Pojačan grejač bojlera – 9,8 kW
- Profesionalna mašina bez booster pumpe CE 24F VE
- Eksterni omekšivač vode – automatski depurator
- Pumpa za izbacivanje vode
| Dimenzije (ŠxDxV) | 717x815x1446 mm |
|---|---|
| Korpa | 500×500 mm za pranje tanjira |
| Napajanje | 400 VAC |
| Visina otvora | 388 mm |
| Ukupna snaga | 9,2 kW |
| Maksimalna angažovana snaga | 6,2 kW |
| Grejač bojlera | 5,2 kW |
| Grejač tanka | 3 kW |
| Pumpa pranja | 1 kW |
| Kapacitet bojlera | 8 litara |
| Kapacitet tanka | 46 litara |
| Ciklus pranja | 60/120/180/480 sekundi, mogućnost promene dužine ciklusa |
| Ucinak pranja za 1h | 1080-540-360 tanjira Ø24 cm |
| Potrošnja vode po ciklusu | 3 litre |
| Doziranje deterdženta | podešavanje u kontrolnom panelu, ugrađena pumpica |
| Doziranje brilijantina | podešavanje u kontrolnom panelu, ugrađena pumpica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 3/4″, konekcija na vodu 30°-60° C |
| Otpadna voda | Ø 32 mm |
| Opcionalna dodatna oprema | pojačano grejanje bojlera 9,8 kW, pumpa za izbacivanje vode |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 105 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Elframo S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Mašina za pranje crnog posuđa Elframo LP 61 H
Masina za pranje crnog posuđa
Mašina sa visokim otvorom, pogodna za pranje pekarskih plehova i tepsija, pranje GN posuda, dubokih kuhinjskih posuda kao i kompletnog sitnog inventara uz odgovarajuće korpe.
700×550 mm korpa pranja
korisna visina 823 mm (H verzija)
- Dupli zidovi vrata - termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Mehanička kontrola rada - 3 ciklusa 120"/240"/360"
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 - visoko efikasni grejači
- Toplotna izolacija bojlera
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
Konekcija na vodu temperature 45-60° C
Mašina za pranje crnog posudja Elframo LP 61 VE BA
- Dupli zidovi vrata - termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Digitalna kontrola rada
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 - visoko efikasni grejači
- Toplotna izolacija bojlera
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
- hladno pretpranje (za mesarsku industriju)
- pumpa za izbacivanje vode
- automatski depurator - omekšivač vode
- izmešten kontrolni panel

