Scotsman ACM 47 AS ledomat 25 kg
1.256 € Originalna cena je bila: 1.256 €.1.130 €Trenutna cena je: 1.130 €. cena bez PDV-a
Ledomat 25 kg proizvodnje za 24h.
Najmanji ledomat proizvođača Scotsman.
- Depozit za led kapaciteta 9 kg
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem „nestajanja“ vrata)
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka
- Mašina za led sa „Agion“ tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata – status rada, prijava greške, podsetnik za redovan servis
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca – self clean system
- Vazdušno hlađenje kompresora – AS air system
Scotsman ACM47AS proizvodi led sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~1.250 kockica leda dnevno).
Ledomat 25 kg proizvodnje za 24h.
Najmanji profesionalni ledomat proizvođača Scotsman.
- Depozit za led kapaciteta 9 kg
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem „nestajanja“ vrata)
Ledomat proizvodi 25 kg leda oblika “ medium gourmet“ – srednja ugostiteljska kocka 20 grama
- Ledomat sa „Agion“ tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca – self clean system
- Vazdušno hlađenje kompresora – AS air system
Ledomat Scotsman gourmet ACM47AS proizvede 25 kg leda na dan, sa medium gourmet cube kockom težine 20 gr (~1.250 kockica leda dnevno).
Ledomati sa GOURMET kockom dostupni u proizvodnom kapacitetu leda do 300 kg na dan.
Ledomati sa depozitom serije AC/WS :
Dostupan i sa pumpom za izbacivanje vode – ECM47AS
| Oblik leda | Ø 30 x H 34 mm, Medium Gourmet 20 g |
|---|---|
| Dimenzije (ŠxDxV) | 386x600x645 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 320 W |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Hlađenje kompresora | vazdušno |
| Proizvodnja za 24h | 25 kg |
| Kapacitet depozita za led | 9 kg |
| Temperatura ambijenta | min 10°C, max 43°C |
| Napajanje vodom | ventil ¾”, 5°-38°C, 1-5 bar |
| Otpadna voda | odvod ispod nivoa ledomata, crevo Ø 23 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 35 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 24 meseca |
| Proizvođač | Scotsman Ice Srl Italy |
Povezani proizvodi
Scotsman ACM 127 AS ledomat 70 kg
Ledomat 70 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 39 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM127AS proizvodnje 70 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~3.500 kockica leda dnevno).
Depozit za led SB193
Najmanji depozit za ljuspast led, led u kockama, nugget led, kapaciteta 129kg.
Depozit kompatibilan sa Scotsman ledomatima
Kontejner za kocke leda, gourmet cube, granule leda, led u ljuspama, superflake led, suvi led, nugget led i cubelet led.
Otvor sa prednje strane.
Redizajniran model depozita.
Higijenski nosač lopate za led.
Konstrukcija od INOX AISI 304.
Poliuretanska izolacija depozita za led.
Unutrašnjost od polietilena, otporno na grebanje, sa zaobljenim ivicama za lako čišćenje i održavanje.
Odvod vode ispod depozita.
Robusni okvir vrata.
Scotsman MXGM 427 WS modularni ledomat 170 kg
Ledomat 170 kg proizvodnje za 24h - modularni ledomat velikog kapaciteta.
Ledomat za industrijsku proizvodnju leda - za distribuciju i prodaju leda ugostiteljskim objektima.
Gourmet cube je oblik kocke leda najpogodniji za skladištenje u minusnim komorama (hladnjačama), radi dalje distribucije i prodaje leda.
*Rok isporuke 6 radnih nedelja proizvođača
Scotsman MXGM 437 WS modularni ledomat 170 kg
Ledomat 170 kg proizvodnje za 24h - modularni ledomat velikog kapaciteta.
Ledomat za industrijsku proizvodnju leda - za distribuciju i prodaju leda ugostiteljskim objektima.
Gourmet cube je oblik kocke leda najpogodniji za skladištenje u minusnim komorama (hladnjačama), radi dalje distribucije i prodaje leda.
*Rok isporuke 6 radnih nedelja proizvođača

