Scotsman MXGM 637 AS modularni ledomat 300 kg
5.010 € cena bez PDV-a
Ledomat 300 kg proizvodnje za 24h – modularni ledomat velikog kapaciteta, vazdušno hlađenje kompresora.
Ledomat za industrijsku proizvodnju leda – za distribuciju i prodaju leda ugostiteljskim objektima.
Gourmet cube je oblik kocke leda najpogodniji za skladištenje u minusnim komorama (hladnjačama), radi dalje distribucije i prodaje leda.
*Rok isporuke 6 radnih nedelja proizvođača
Industrijski ledomat 300 kg proizvodnje za 24h – vazdušno hlađenje kompresora.
Ledomat je BEZ depozita.
Odgovarajući depoziti za led:
Industrijski ledomat proizvodi 300 kg leda oblika “ medium gourmet“ – srednja ugostiteljska kocka 20 grama
- Ledomat sa „Agion“ tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- XSafe: prirodan sistem sanitacije, integrisan unutar ledomata i operativan 24/7, kako bi održao uređaj čistim i zdravstveno bezbednim.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata – status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca, pokretanjem self clean system-a uz adekvatnu hemiju za kamenac
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine – sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti
Industrijski ledomat 300 kg vazdušno hlađenje kompresora – AS air system
Ledomati sa GOURMET kockom dostupni u proizvodnom kapacitetu leda od 25 kg do 300 kg na dan – najveći ledomat za komercijalnu proizvodnju leda.
Scotsman ledomati sa najdužom garancijom.
Proizvodnja leda za prodaju – dostava leda
Scotsman gourmet MXGM637AS industrijski ledomat proizvede 300 kg leda na dan, sa medium gourmet cube kockom težine 20 gr (~17.000 kockica leda dnevno).
Gourmet cube je oblik kocke leda najpogodniji za skladištenje u minusnim komorama (hladnjačama), radi dalje distribucije i prodaje leda, zbog samog oblika kocke i čvrste strukture.
Ne puca prilikom pakovanja i skladištenja u komorama, postojan u transportu i manipulaciji do krajnjeg korisnika – gosta.
Proizvodnja leda za prodaju je sve popularnija, u poslednjih nekoliko godina, obzirom na stalni rast potrebe za ledom u ugostiteljstvu.
Scotsman gourmet MXGM637AS industrijski ledomat dostupan i u varijanti sa vodenim hlađenjem kompresora MXGM637WS
| Proizvodnja za 24h | 300 kg |
|---|---|
| Oblik leda | Ø 30 x H 34 mm, Medium Gourmet 20 g |
| Odgovarajući depoziti | SB393 181 kg SB530 243 kg SB948 406 kg |
| Dimenzije (ŠxDxV) | 773x704x1128 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2500 W |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Hlađenje kompresora | vazdušno |
| Temperatura ambijenta | min 10°C, max 43°C |
| Napajanje vodom | ventil ¾”, 5°-38°C, 1-5 bar |
| Otpadna voda | odvod ispod nivoa ledomata, crevo Ø 23 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 116 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 24 meseca |
| Proizvođač | Scotsman Ice Srl Italy |
Povezani proizvodi
Metalcarrelli 2455 kanta sa pedalom 50 litara
Profesionalna cediljka za citruse Santos EVOLUTION #70
Najbolja profesionalna cediljka za citruse: za limun, narandžu, grejp, limetu ... za sve citruse.
Heavy duty cediljka svih vsta citrusa (agruma), sa potiskivačem za lakše cedjenje.
Cediljka namenjena intenzivnoj komercijalnoj upotrebi - do 50 lit/h.
Jak indukcioni motor isporučuje snagu direktno na sistem za cedjenje i održava broj obrtaja bez obzira na trenutno opterećenje.
Profesionalna cediljka za citruse se isporučuje sa 1 nastavkom za cedjenje obzirom da ima potiskivač - isti nastavak kada se cedi limun/limeta, narandža ili grejpfrut.
Jednostavnost upotrebe: automatsko startovanje pritiskom na potiskivač (patentiran sistem sa spojnicom - kvačilom).
Profesionalna cediljka citrusnog voća konstruisana za rad u barovima, restoranima i svugde gde postoji potreba za zdravim i sveže iscedjenim sokom od narandže, grejpa ili prirodne limunade.
- Izliv za sok na visini od 220 mm - direktno cedjenje u čašu.
- Vodootporni ON/OFF prekidač
- Maksimalni učinak - 50 litara iscedjenog soka na sat
- Tih motor - 1500 obr/m
- Sigurnosni prekidači i termozaštita motora
- Jednostavno pranje i održavanje delovi rasklopivi bez upotrebe alata
Jaka konstrukcija i indukcioni motor garantuju dugtrajan rad i u najtežim uslovima.
https://youtu.be/ZA-06E_NtVcSANTOS je francuski proizvodjač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom za uredjaje na tržištu:
- 2 godine na uredjaj
- 5 godina na motor
Garancija i konstrukcija garantuju da je ovo najbolja cedilica za citruse za profesionalnu upotrebu.
Scotsman ACM 87 AS ledomat 40 kg
Ledomat 40 kg proizvodnje za 24h
- Depozit za led kapaciteta 19 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM87AS proizvodnje 40 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.000 kockica leda dnevno).

