Scotsman MXGM 437 AS modularni ledomat 170 kg
3.990 € cena bez PDV-a
Ledomat 170 kg proizvodnje za 24h – modularni ledomat velikog kapaciteta, vazdušno hlađenje kompresora.
Ledomat za industrijsku proizvodnju leda – za distribuciju i prodaju leda ugostiteljskim objektima.
Gourmet cube je oblik kocke leda najpogodniji za skladištenje u minusnim komorama (hladnjačama), radi dalje distribucije i prodaje leda.
*Rok isporuke 6 radnih nedelja proizvođača
Ledomat 170 kg proizvodnje za 24h – industrijski modularni ledomat velikog kapaciteta, vazdušno hlađenje kompresora.
Ledomat je BEZ depozita.
Odgovarajući depoziti za led:
Industrijski ledomat proizvodi 170 kg leda oblika “ medium gourmet“ – srednja ugostiteljska kocka 20 grama
- Ledomat sa „Agion“ tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- XSafe: prirodan sistem sanitacije, integrisan unutar ledomata i operativan 24/7, kako bi održao uređaj čistim i zdravstveno bezbednim.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata – status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca, pokretanjem self clean system-a uz adekvatnu hemiju za kamenac
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine – sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti
Industrijski ledomat 170 kg vazdušno hlađenje kompresora – AS air system
Ledomati sa GOURMET kockom dostupni u proizvodnom kapacitetu leda od 25 kg do 300 kg na dan – najveći ledomat za komercijalnu proizvodnju leda.
Scotsman ledomati sa najdužom garancijom.
Proizvodnja leda za dostavu – prodaja leda
Scotsman gourmet MXGM437AS industrijski ledomat proizvede 170 kg leda na dan, sa medium gourmet cube kockom težine 20 gr (~9.500 kockica leda dnevno).
Gourmet cube je oblik kocke leda najpogodniji za skladištenje u minusnim komorama (hladnjačama), radi dalje distribucije i prodaje leda, zbog samog oblika kocke i čvrste strukture.
Ne puca prilikom pakovanja i skladištenja u komorama, postojan u transportu i manipulaciji do krajnjeg korisnika – gosta.
Scotsman gourmet MXGM437AS industrijski ledomat dostupan i u varijanti sa vodenim hlađenjem kompresora MXGM437WS.
| Proizvodnja za 24h | 170 kg |
|---|---|
| Oblik leda | Ø 30 x H 34 mm, Medium Gourmet 20 g |
| Odgovarajući depoziti | SB393 181 kg SB530 243 kg |
| Dimenzije (ŠxDxV) | 773x705x721 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.400 W |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Hlađenje kompresora | vazdušno |
| Temperatura ambijenta | min 10°C, max 43°C |
| Napajanje vodom | ventil ¾”, 5°-38°C, 1-5 bar |
| Otpadna voda | odvod ispod nivoa ledomata, crevo Ø 23 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 73 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 24 meseca |
| Proizvođač | Scotsman Ice Srl Italy |
Povezani proizvodi
Metalcarrelli 2457 kanta sa pedalom 90 litara
Santos citrus Juicer #10 cedilica agruma
Profesionalna cedilica agruma
- za narandžu, limun, grejp, limetu ...
- izliv za sok na visini od 135 mm.
- sa potiskivačem
- vodootporni ON/OFF prekidač
- maksimalni učinak do 30 lit/h isceđenog soka
- tih indukcioni motor sa kočnicom - 1500 obr/m
- sigurnosni prekidači i termozaštite motora
- jednostavno pranje i održavanje
Profesionalni centrifugalni sokovnik Santos Juicer #50
Profesionalni centrifugalni sokovnik.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Tih i snažan ekstraktor sokova koji se koristi svuda gde su potrebni sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice + zaštitni mikroprekidači
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 200 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Profesionalni sokovnik - učinak: do 100 l / h
SANTOS je francuski proizvođač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom u trajanju od 2 godine.
Scotsman ACM 87 AS ledomat 40 kg
Ledomat 40 kg proizvodnje za 24h
- Depozit za led kapaciteta 19 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM87AS proizvodnje 40 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.000 kockica leda dnevno).

