STARMIX PL20BNVF planetarni mikser
3.400 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser 20 litara zapremina kible
- Elektronska kontrola brzine – varijator
- Elektromehaničke kontrole
- Poluga za podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Mogućnost redukcije na 10 litara uz dodatnu posudu i alat
Industrijski planetarni mikser 20 litara zapremina kible
- Elektronska kontrola brzine – varijator
- Elektromehaničke kontrole
- Poluga za podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Mogućnost redukcije na 10 litara uz dodatnu posudu i alat
Paleta planetarnih mixera STARMIX
Planetarni mikser STARMIX 20 litara
- STARMIX PL20BN2F planetarni mikser
- STARMIX PL20CN2F planetarni mikser
- STARMIX PL20BNVF planetarni mikser
- STARMIX PL20BNVHF planetarni mikser
- STARMIX PL20CNVF planetarni mikser
- STARMIX PL20CNVHF planetarni mikser
Planetarni mikser STARMIX 30 litara
- STARMIX PL30N3F planetarni mikser
- STARMIX PL30NVF planetarni mikser
- STARMIX PL30NVHF planetarni mikser
Planetarni mikser STARMIX 40 litara
- STARMIX PL40N3F planetarni mikser
- STARMIX PL40NVF planetarni mikser
- STARMIX PL40N3AF planetarni mikser
- STARMIX PL40NVHF planetarni mikser
- STARMIX PL40NVAF planetarni mikser
- STARMIX PL40NVAHF planetarni mikser
Planetarni mikser STARMIX 60 litara
- STARMIX PL60N3F planetarni mikser
- STARMIX PL60NVF planetarni mikser
- STARMIX PL60N3AF planetarni mikser
- STARMIX PL60NVHF planetarni mikser
- STARMIX PL60NVAF planetarni mikser
- STARMIX PL60NVAHF planetarni mikser
Planetarni mikser STARMIX 80 litara
- STARMIX PL80N3AF planetarni mikser
- STARMIX PL80SN3AF planetarni mikser
- STARMIX PL80NVAF planetarni mikser
- STARMIX PL80NVAHF planetarni mikser
- STARMIX PL80SNVAF planetarni mikser
- STARMIX PL80SNVAHF planetarni mikser
Planetarni mikser STARMIX 100 litara
- STARMIX PL100N3AF planetarni mikser
- STARMIX PL100NVAF planetarni mikser
- STARMIX PL100NVAHF planetarni mikser
Planetarni mikser STARMIX 120 litara
Planetarni mikser STARMIX 140 litara
Planetarni mikser STARMIX 160 litara
| Dimenzije (ŠxDxV) | 564x728x918 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,1 kW |
| Prenos snage | uljni reduktor + kaiš |
| Brzina | min 47 (120) rpm – max 164 (418) rpm |
| Kontrola | elektronski varijator brzine, tasteri sa IP 44 zaštitom |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Zapremina kible | 20 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Alat uz mikser | INOX žica za mućenje Ø 3 mm, spirala za testo aluminijumska, špatula aluminijumska |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 90 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Starmix S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
STARMIX PL20CNVHF planetarni mikser
STARMIX PL30NVF planetarni mikser
STARMIX PL40NVAHF planetarni mikser
STARMIX PL60NVAHF planetarni mikser
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 60 litara
- Elektronska kontrola brzine - varijator
- Touchpad kontrole
- Automatsko podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Podni model
- Mogućnost redukcije na 40 i 20 litara uz dodatnu posudu i alat
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

