HOME » Ugostiteljska oprema » STARMIX PL40N3AF planetarni mikser
STARMIX PL40N3F planetarni mikser
5.410 € cena bez PDV-a
STARMIX PL30NVF planetarni mikser
4.919 € cena bez PDV-a
STARMIX PL40N3AF planetarni mikser
6.141 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 40 litara
- 3 brzine
- Elektromehaničke kontrole
- Automatsko podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Podni model
- Mogućnost redukcije na 20 litara uz dodatnu posudu i alat
Šifra proizvoda:
STARMIX PL40N3AF
Kategorije: Kuhinjska oprema, Planetarni mikseri
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 685x926x1477 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 0,59 / 1,1 / 1,5 + 0,5 kW |
| Prenos snage | uljni reduktor + kaiš |
| Brzina | 1° 36 (80) / 2° 73 (162) / 3° 145 (320) |
| Kontrola | elektronska kontrola rada, tasteri sa IP 44 zaštitom |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Zapremina kible | 40 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Alat uz mikser | INOX žica za mućenje Ø 3 mm, spirala za testo aluminijumska, špatula aluminijumska |
| Opcionalna dodatna oprema | INOX špatula, posuda 20 litara sa alatima, dodatna posuda 40 litara, strugač posude teflonski, kolica za posudu, INOX žica za mućenje Ø 6 mm, INOX spirala za testo |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 210 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Starmix S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
STARMIX PL40N3F planetarni mikser
5.410 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 40 litara
- 3 brzine
- Elektromehaničke kontrole
- Poluga za podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Podni model
- Mogućnost redukcije na 20 litara uz dodatnu posudu i alat
STARMIX PL40NVAF planetarni mikser
6.843 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 40 litara
- Elektronska kontrola brzine – varijator
- Elektromehaničke kontrole
- Automatsko podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Podni model
- Mogućnost redukcije na 20 litara uz dodatnu posudu i alat
STARMIX PL40NVAHF planetarni mikser
7.036 € cena bez PDV-a
STARMIX PL40NVF planetarni mikser
5.997 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 40 litara
- Elektronska kontrola brzine – varijator
- Elektromehaničke kontrole
- Poluga za podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Podni model
- Mogućnost redukcije na 20 litara uz dodatnu posudu i alat
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
2.588 € cena bez PDV-a
Konvektomat GIORIK SNHE061W
7.643 € cena bez PDV-a
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
1.272 € cena bez PDV-a
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
2.520 € cena bez PDV-a
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20

