HOME » Ugostiteljska oprema » STARMIX PL40NVF planetarni mikser
STARMIX PL40NVAF planetarni mikser
6.843 € cena bez PDV-a
STARMIX PL40N3F planetarni mikser
5.410 € cena bez PDV-a
STARMIX PL40NVF planetarni mikser
5.997 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 40 litara
- Elektronska kontrola brzine – varijator
- Elektromehaničke kontrole
- Poluga za podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Podni model
- Mogućnost redukcije na 20 litara uz dodatnu posudu i alat
Šifra proizvoda:
STARMIX PL40NVF
Kategorije: Kuhinjska oprema, Planetarni mikseri
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 685x926x1477 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 2,2 kW |
| Prenos snage | uljni reduktor + kaiš |
| Brzina | min 36 (80) rpm – max 160 (353) rpm |
| Kontrola | elektronski varijator brzine, tasteri sa IP 44 zaštitom |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Zapremina kible | 40 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Alat uz mikser | spirala za testo aluminijumska, INOX žica za mućenje Ø 3 mm, špatula aluminijumska |
| Opcionalna dodatna oprema | posuda 20 litara sa alatima, dodatna posuda 40 litara, strugač posude teflonski, kolica za posudu, INOX žica za mućenje Ø 6 mm, INOX spirala za testo, INOX špatula |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 210 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Starmix S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
STARMIX PL20CNVF planetarni mikser
3.610 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser zapremine 20 litara
- Elektronska kontrola brzine - varijator
- Elektromehaničke kontrole
- Poluga za podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Podni model
- Mogućnost redukcije na 10 litara uz dodatnu posudu i alat
STARMIX PL30N3F planetarni mikser
4.821 € cena bez PDV-a
STARMIX PL40N3AF planetarni mikser
6.141 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 40 litara
- 3 brzine
- Elektromehaničke kontrole
- Automatsko podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Podni model
- Mogućnost redukcije na 20 litara uz dodatnu posudu i alat
STARMIX PL60N3AF planetarni mikser
6.939 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 60 litara
- 3 brzine
- Elektromehaničke kontrole
- Automatsko podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Podni model
- Mogućnost redukcije na 40 i 20 litara uz dodatnu posudu i alat
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
4.078 € cena bez PDV-a
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Giorik FG9117T gasna friteza
2.588 € cena bez PDV-a
PIRA 80 Black peć na ćumur
5.605 € cena bez PDV-a
115 obroka
Autentičan ukus pečenja pomoću Pira 80 LUX BLACK pećnice na ćumur.
Prva peć na ćumur nove generacije, koja je revolucionarna u svetu ugostiteljstva.
Njene karakteristike, performanse, cena i dimenzije čine ovu peć na ćumur ekonomičnom, profitabilnom i najtraženijom od strane kuvara.
“PIRACOLD” je sistem hlađenja dizajniran i zaštićen od strane “Pira Charcoal Ovens and Barbecues sl”.
Najvažniji efekti su niska spoljašnja temperatura peći i ušteda energije:
- Kada pećnica dostigne maksimalnu radnu temperaturu, spoljašnja temperature pećnice iznosi oko 60° C.
- Temperatura unutar pećnice se održava satima, čak i nakon što se završi sa radom. Prema tome, iako je proizvodnja jednaka kao i kod drugih peći istih dimenzija, ova peć štedi energiju i novac, zbog veoma male potrošnje ćumura.
Ista količina ćumura može da se koristi za pripremu do 25% više priozvoda nego kod peći bez sistema "PIRACOLD".
Mogu se pripremati sve vrste hrane: meso, riba i povrće.
Mikser za testo Prismafood IBT40
1.548 € cena bez PDV-a

