HOME » Ugostiteljska oprema » STARMIX PL40NVHF planetarni mikser
STARMIX PL30NVHF planetarni mikser
5.117 € cena bez PDV-a
STARMIX PL60NVHF planetarni mikser
6.981 € cena bez PDV-a
STARMIX PL40NVHF planetarni mikser
6.196 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 40 litara
- Elektronska kontrola brzine – varijator
- Touchpad kontrole
- Poluga za podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Podni model
Šifra proizvoda:
STARMIX PL40NVHF
Kategorije: Kuhinjska oprema, Planetarni mikseri
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 685x926x1477 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC, 230 VAC |
| Snaga | 2,2 kW |
| Prenos snage | uljni reduktor + kaiš |
| Brzina | min 36 (80) rpm – max 160 (353) rpm |
| Kontrola | elektronski varijator brzine, touchpad |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Zapremina kible | 40 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Alat uz mikser | spirala za testo aluminijumska, INOX žica za mućenje Ø 3 mm, špatula aluminijumska |
| Opcionalna dodatna oprema | posuda 20 litara sa alatima, dodatna posuda 40 litara, strugač posude teflonski, kolica za posudu, INOX žica za mućenje Ø 6 mm, INOX spirala za testo, INOX špatula |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 210 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Starmix S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
STARMIX PL20BNVF planetarni mikser
3.400 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser 20 litara zapremina kible
- Elektronska kontrola brzine - varijator
- Elektromehaničke kontrole
- Poluga za podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Mogućnost redukcije na 10 litara uz dodatnu posudu i alat
STARMIX PL30N3F planetarni mikser
4.821 € cena bez PDV-a
STARMIX PL40NVAHF planetarni mikser
7.036 € cena bez PDV-a
STARMIX PL60N3F planetarni mikser
6.096 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 60 litara
- 3 brzine
- Elektromehaničke kontrole
- Poluga za podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Podni model
- Mogućnost redukcije na 40 i 20 litara uz dodatnu posudu i alat
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
1.412 € cena bez PDV-a
Giorik FG7213T gasna friteza
4.078 € cena bez PDV-a
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Konvektomat GIORIK SNHE061W
7.643 € cena bez PDV-a
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
688 € cena bez PDV-a

