STARMIX PL30NVHF planetarni mikser
5.117 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser zapremine 30 litara
- Elektronska kontrola brzine – varijator
- Touchpad kontrole
- Poluga za podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Podni model
| Dimenzije (ŠxDxV) | 627x836x1343 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,5 kW |
| Prenos snage | uljni reduktor + kaiš |
| Brzina | min 38 (83) rpm – max 150 (333) rpm |
| Kontrola | elektronski varijator brzine, touchpad |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Zapremina kible | 30 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Alat uz mikser | špatula aluminijumska, INOX žica za mućenje Ø 3 mm, spirala za testo aluminijumska |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatna posuda 30 litara, kolica za posudu, INOX žica za mućenje Ø 6 mm, INOX spirala za testo, INOX špatula |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 180 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Starmix S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
STARMIX PL30NVF planetarni mikser
STARMIX PL40N3AF planetarni mikser
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 40 litara
- 3 brzine
- Elektromehaničke kontrole
- Automatsko podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Podni model
- Mogućnost redukcije na 20 litara uz dodatnu posudu i alat
STARMIX PL40N3F planetarni mikser
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 40 litara
- 3 brzine
- Elektromehaničke kontrole
- Poluga za podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Podni model
- Mogućnost redukcije na 20 litara uz dodatnu posudu i alat
STARMIX PL40NVF planetarni mikser
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 40 litara
- Elektronska kontrola brzine – varijator
- Elektromehaničke kontrole
- Poluga za podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Podni model
- Mogućnost redukcije na 20 litara uz dodatnu posudu i alat
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com

