SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
688 € cena bez PDV-a
Profesionalni toster sa dve preklopne rebraste ploče
- Grejne ploče izrađene od livenog čelika
- Keramički premaz (non-stick)
- Gornja rebrasta čelična ploča
- Donja rebrasta čelična ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature odvojen za levu i desnu zonu
Profesionalni toster sa dve preklopne rebraste ploče
- Grejne ploče izrađene od livenog čelika
- Keramički premaz (non-stick)
- Gornja rebrasta čelična ploča
- Donja rebrasta čelična ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature odvojen za levu i desnu zonu
Sirman preklopni toster
ELIO:
CORT:
- SIRMAN CORT LR preklopni toster
- SIRMAN CORT RR preklopni toster
- SIRMAN CORT XX preklopni toster
- SIRMAN CORT VT LL preklopni toster
PD:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 515x435x235 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3.000 W |
| Grejna površina | 500 x 255 mm |
| Radna temperatura | 50°-300°C |
| Kontrola | nezavisna kontrola za svaku ploču, mehanički termostat |
| Tajmer | 60 min |
| Donja ploča | rebrasta, liveno gvožđe |
| Gornja ploča | samobalansirajuća, rebrasta, liveno gvožđe |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 28 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Preklopni toster Bartscher Contact grill 1800 1R
Sammic GL-6 preklopni toster
Rebrasti profesionalni preklopni toster pogodan za pripremu sendviča u kiflma ili tost hlebu.
Profesionalni preklopni toster sa rebrastom gornjom pločom i ravnom donjom pločom od livenog gvožđa.
Gornja ploča ostaje na visini na kojoj je Vi podesite, zahvaljujući balansirajućoj gornjoj ploči, a sendviči se neće slepiti i sačuvaće bogat izgled.
Profesionalni preklopni toster se može koristiti i kao grill, za direktnu priremu na grejnoj površini.
Sammic GL-6 toster namenjen je za profesionalnu upotrebu.
- Grejne ploče tostera izrađene od livenog gvožđa
- Gornja rebrasta čelična ploča
- Donja ravna čelična ploča (jednostavno održavanje)
- Profesionalni toster sa grejnom površinom 365 x 225 mm
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama (održava visinu)
- Termostat za regulaciju temperature tostera 50-250ºC
- Indikator lampica za postignutu temperaturu
Profesionalni toster sa preklopom dostupan i u varijanti sa duplim preklopom.
SIRMAN CORT RR preklopni toster
SIRMAN CORT VT LL preklopni toster
Profesionalni toster sa preklopnim staklo keramičkim pločama - Ceran®
Brzo postizanje radne temperature
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja rebrasta ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature
Toster sa staklokeramičkim pločama
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;

