HOME » Ugostiteljska oprema » SIRMAN PDVT preklopni toster
SIRMAN PD LR-RR preklopni toster
688 € cena bez PDV-a
SIRMAN CORT VT LL preklopni toster
840 € Originalna cena je bila: 840 €.756 €Trenutna cena je: 756 €. cena bez PDV-a
SIRMAN PDVT preklopni toster
1.172 € cena bez PDV-a
Profesionalni dupli toster sa staklenim Ceran® pločama
Brzo postizanje radne temperature +300°C
Jednostavno čišćenje
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja ravna ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature odvojen za levu i desnu zonu
Toster sa staklokeramičkim pločama
Šifra proizvoda:
SIRMAN PDVT LL-LL 34A3444002SI
Kategorije: Preklopni tosteri, Fast food, Kuhinjska oprema
Opis
Profesionalni dupli toster sa staklenim Ceran® pločama
Brzo postizanje radne temperature +300°C
Jednostavno čišćenje
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja ravna ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature odvojen za levu i desnu zonu
Toster sa staklokeramičkim pločama
Sirman preklopni toster
ELIO:
CORT:
- SIRMAN CORT LR preklopni toster
- SIRMAN CORT RR preklopni toster
- SIRMAN CORT XX preklopni toster
- SIRMAN CORT VT LL preklopni toster
PD:
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 700x490x170 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3.000 W |
| Grejna površina | staklokeramika, 2x 260 x 290 mm |
| Radna temperatura | 50°-300°C |
| Kontrola | nezavisna kontrola za svaku ploču, mehanički termostat |
| Donja ploča | Ceran® staklokeramika, ravna |
| Gornja ploča | Ceran® staklokeramika, ravna, samobalansirajuća |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 22 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
3.341 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
PIRA 80 Black peć na ćumur
5.605 € cena bez PDV-a
115 obroka
Autentičan ukus pečenja pomoću Pira 80 LUX BLACK pećnice na ćumur.
Prva peć na ćumur nove generacije, koja je revolucionarna u svetu ugostiteljstva.
Njene karakteristike, performanse, cena i dimenzije čine ovu peć na ćumur ekonomičnom, profitabilnom i najtraženijom od strane kuvara.
“PIRACOLD” je sistem hlađenja dizajniran i zaštićen od strane “Pira Charcoal Ovens and Barbecues sl”.
Najvažniji efekti su niska spoljašnja temperatura peći i ušteda energije:
- Kada pećnica dostigne maksimalnu radnu temperaturu, spoljašnja temperature pećnice iznosi oko 60° C.
- Temperatura unutar pećnice se održava satima, čak i nakon što se završi sa radom. Prema tome, iako je proizvodnja jednaka kao i kod drugih peći istih dimenzija, ova peć štedi energiju i novac, zbog veoma male potrošnje ćumura.
Ista količina ćumura može da se koristi za pripremu do 25% više priozvoda nego kod peći bez sistema "PIRACOLD".
Mogu se pripremati sve vrste hrane: meso, riba i povrće.
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
688 € cena bez PDV-a
STARMIX PL120NVAF industrijski planetarni mikser
14.763 € cena bez PDV-a

