HOME » Ugostiteljska oprema » SIRMAN CORT XX preklopni toster
SIRMAN CORT LR preklopni toster
496 € cena bez PDV-a
SIRMAN ELIO RR preklopni toster
384 € Originalna cena je bila: 384 €.345 €Trenutna cena je: 345 €. cena bez PDV-a
SIRMAN CORT XX preklopni toster
Profesionalni toster inox grejne ploče
- Grejne ploče izrađene od nerđajućeg čelika
- Gornja ravna inox ploča
- Donja ravna inox ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature do +300°C
- Jednostavno čišćenje i odžavanje
Preklopni toster sa inox pločama
Šifra proizvoda:
SIRMAN CORT XX
Kategorije: Fast food, Kuhinjska oprema
Opis
Profesionalni toster inox grejne ploče
- Grejne ploče izrađene od nerđajućeg čelika
- Gornja ravna inox ploča
- Donja ravna inox ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature do +300°C
- Jednostavno čišćenje i odžavanje
Preklopni toster sa inox pločama
Sirman preklopni toster
ELIO:
CORT:
- SIRMAN CORT LR preklopni toster
- SIRMAN CORT RR preklopni toster
- SIRMAN CORT XX preklopni toster
- SIRMAN CORT VT LL preklopni toster
PD:
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 380x435x235 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2.100 W |
| Grejna površina | 355 x 255 mm |
| Radna temperatura | 50°-300°C |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Donja ploča | INOX AISI 316L, ravna |
| Gornja ploča | ravna, INOX AISI 316L, samobalansirajuća |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 23 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
4.078 € cena bez PDV-a
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Giorik FG9117T gasna friteza
2.588 € cena bez PDV-a
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
5.438 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
AQUA grill električni Giorik GL74GE
3.432 € cena bez PDV-a

