SIRMAN CORT VT LL preklopni toster
840 € Originalna cena je bila: 840 €.756 €Trenutna cena je: 756 €. cena bez PDV-a
Profesionalni toster sa preklopnim staklo keramičkim pločama – Ceran®
Brzo postizanje radne temperature
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja rebrasta ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature
Toster sa staklokeramičkim pločama
Profesionalni toster sa preklopnim staklo keramičkim pločama – Ceran®
Brzo postizanje radne temperature
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja rebrasta ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature
Toster sa staklokeramičkim pločama
Sirman preklopni toster
ELIO:
CORT:
- SIRMAN CORT LR preklopni toster
- SIRMAN CORT RR preklopni toster
- SIRMAN CORT XX preklopni toster
- SIRMAN CORT VT LR preklopni toster
PD:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 435x490x170 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3.000 W |
| Grejna površina | staklokeramika, 340 x 290 mm |
| Radna temperatura | 50°-300°C |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Donja ploča | Ceran® staklokeramika, ravna |
| Gornja ploča | rebrasta, Ceran® staklokeramika, samobalansirajuća |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 13 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
SIRMAN TOP Vt CERAN GLASS električni roštilj
Električni roštilj staklokeramika CERAN® GLASS
brzo postizanje radne temperature - staklokeramička ploča
- električni roštilj za profesionalnu upotrebu
- ploča od staklokeramike
- stona varijanta
- termostatska kontrola temperature grill ploče
- nezavisna kontrola temperature leve i desne polovine
- svetlosni indikator rada grejača i postignute temperature roštilja
- prekidač 0/I
- roštilj sa staklenom pločom- jednostavno održavanje
Sammic Vitro-Grill GV-6 preklopni toster
Profesionalni preklopni toster sa staklenim pločama - Ceran®
Brzo postizanje radne temperature - 250° C za manje od 5 minuta
40% manja potrošnja energije
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- grejne ploče izrađene od staklokeramike
- gornja rebrasta ploča
- donja ravna ploča
- gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- termostat za regulaciju temperature 50-250 ºC
SIRMAN PDVT preklopni toster
Profesionalni dupli toster sa staklenim Ceran® pločama
Brzo postizanje radne temperature +300°C
Jednostavno čišćenje
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja ravna ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature odvojen za levu i desnu zonu
Toster sa staklokeramičkim pločama
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
AQUA grill električni Giorik GL94GE
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

