Sammic Vitro-Grill GV-6 preklopni toster
781 € Originalna cena je bila: 781 €.702 €Trenutna cena je: 702 €. cena bez PDV-a
Profesionalni preklopni toster sa staklenim pločama – Ceran®
Brzo postizanje radne temperature – 250° C za manje od 5 minuta
40% manja potrošnja energije
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- grejne ploče izrađene od staklokeramike
- gornja rebrasta ploča
- donja ravna ploča
- gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- termostat za regulaciju temperature 50-250 ºC
Profesionalni preklopni toster sa staklenim pločama – Ceran®
Brzo postizanje radne temperature – 250° C za manje od 5 minuta
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- grejne ploče izrađene od staklokeramike
- gornja rebrasta ploča
- donja ravna ploča
- gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- termostat za regulaciju temperature
Preklopni toster sa staklokeramičkim pločama Sammic Vitro-Grill GV-6 dostupan i kao dupli toster Vitro-Grill GV-10
| Dimenzije (ŠxDxV) | 465x440x245 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3.000 W |
| Grejna površina | 368×248 mm, staklokeramika |
| Radna temperatura | 50°-250°C |
| Kontrola | mehanički termostat, nezavisna kontrola za svaku ploču |
| Donja ploča | Ceran® staklokeramika, ravna |
| Gornja ploča | Ceran® staklokeramika, rebrasta, samobalansirajuća |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 16,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sammic S.L. Spain |
Slični proizvodi …
SIRMAN TOP Vt CERAN GLASS električni roštilj
Električni roštilj staklokeramika CERAN® GLASS
brzo postizanje radne temperature - staklokeramička ploča
- električni roštilj za profesionalnu upotrebu
- ploča od staklokeramike
- stona varijanta
- termostatska kontrola temperature grill ploče
- nezavisna kontrola temperature leve i desne polovine
- svetlosni indikator rada grejača i postignute temperature roštilja
- prekidač 0/I
- roštilj sa staklenom pločom- jednostavno održavanje
Sammic Vitro-Grill GV-10 dupli preklopni toster
Profesionalni dupli preklopni toster sa staklenim pločama - Ceran®
Brzo postizanje radne temperature – 250° C za manje od 5 minuta
40% manja potrošnja energije
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- dupli toster sa grejnim pločama od staklokeramike
- gornje rebraste ploče 220x220 mm
- donja ravna ploča
- gornje ploča samobalansirajuća sa oprugama
- nezavisni termostat za regulaciju temperature 50-250 ºC
SIRMAN CORT VT LL preklopni toster
Profesionalni toster sa preklopnim staklo keramičkim pločama - Ceran®
Brzo postizanje radne temperature
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja rebrasta ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature
Toster sa staklokeramičkim pločama
SIRMAN PDVT preklopni toster
Profesionalni dupli toster sa staklenim Ceran® pločama
Brzo postizanje radne temperature +300°C
Jednostavno čišćenje
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja ravna ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature odvojen za levu i desnu zonu
Toster sa staklokeramičkim pločama
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
AQUA grill električni Giorik GL74GE
FAMA Pelapatate P10 ljuštilica krompira
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

