Profesionalni gasni šporet AGO-01
280 € cena bez PDV-a
Mali profesionalni plinski šporet 1 gorionik – gasni šporet stona varijanta.
- 1 gorionik
- 1x 6,3kW
- gorionik sa termoelementom – u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
- INOX kućište sa čeličnim nosačem posuda
- profesionalni gasni šporet poseduje sertifikat o usaglašenosti sa CE sigurnosnim i bezbednosnim standardima.
Mali profesionalni plinski šporet 1 gorionik – gasni šporet stona varijanta.
- 1 gorionik
- 1x 6,3kW
- gorionik sa termoelementom – u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
- INOX kućište sa čeličnim nosačem posuda
- profesionalni gasni šporet poseduje sertifikat o usaglašenosti sa CE sigurnosnim i bezbednosnim standardima.
Profesionalni gasni top šporet dostupan u varijanti sa 1,2 i 4 gorionika:
- AGO-01 1 gorionik
- AGO-02 2 gorionika
- AGO-870 4 gorionika
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 320x360x170 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Ukupna snaga | 6,3 kW |
| Broj gorionika | 1 |
| Snaga gorionika | 6,3 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa sigurnosnim termoelementom |
| Nosači posuda | rešetke od livenog gvožđa |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 15 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.

