Kvarcni toster Sammic TP-200
347 € Originalna cena je bila: 347 €.312 €Trenutna cena je: 312 €. cena bez PDV-a
Toster za klub sendviče i tostiranje hleba;
- 2 nivoa;
- Izrada INOX AISI 304;
- Nezavisna kontrola grejača gore/dole;
- Sa tacnom za otpad;
- 0-15 min tajmer;
Unutrašnje dimenzije 2x 380x240x90h mm;
Proizvodnja tost pračića/h do 240;
Toster sa kvarcnim grejačima idealan za pripremu klub sendviča koji staju u hvataljku i celi se stavljaju u toster;
Toster sa kvarcnim grejačima – za tostiranje hleba, za klub sendviče …
2 nivoa;
Izrada INOX AISI 304;
Nezavisna kontrola grejača gore/dole;
Sa tacnom za otpad;
0-15 min tajmer;
Unutrašnje dimenzije 2x 380x240x90h mm;
Proizvodnja tost pračića/h do 240;
Toster sa kvarcnim grejačima idealan za pripremu klub sendviča (koji staju u hvataljku);
Sammic TP-200 dostupan i u varijanti sa jednim nivoom – Sammic TP-100;
| Dimenzije (ŠxDxV) | 525x305x445 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2.800 W |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 10,4 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sammic S.L. Spain |
Povezani proizvodi
Giorik FE9117 električna friteza
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN

