Kvarcni toster Sammic TP-100
266 € Originalna cena je bila: 266 €.239 €Trenutna cena je: 239 €. cena bez PDV-a
Toster sa kvarcnim grejačima – klub sendvič toster;
1 nivo;
Izrada INOX AISI 304;
Nezavisna kontrola grejača gore/dole;
0-15 min tajmer;
Unutrašnje dimenzije 380x250x90h mm;
Proizvodnja tost pračića/h do 120;
Idealan toster za pripremu klub sendviča;
Toster sa kvarcnim grejačima – klub sendvič toster
1 nivo;
Izrada INOX AISI 304;
Nezavisna kontrola grejača gore/dole;
0-15 min tajmer;
Unutrašnje dimenzije 380x250x90h mm;
Proizvodnja tost pračića/h do 120;
Idealan toster za pripremu klub sendviča;
Sammic TP-100 dostupan i u varijanti sa dva nivoa – Sammic TP-200;
| Dimenzije (ŠxDxV) | 525x305x325 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2.000 W |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 9,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sammic S.L. Spain |
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
Mikser za testo Prismafood IBT40
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

