HOME » Ugostiteljska oprema » Električna friteza Sirman ELDORADO 8R
SIRMAN 4Q kvarcni toster
268 € cena bez PDV-a
Električna friteza Sirman ELDORADO 5
267 € cena bez PDV-a
Električna friteza Sirman ELDORADO 8R
407 € cena bez PDV-a
5 litara profesionalna električna friteza sa jednim bazenom
- 3 – 5 litara ulja
- fiksna posuda
- demontažni grejač
- slavina za ispuštanje ulja
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 205x230x100h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostat sa resetom (230 °C)
- regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje …
Opis
5 litara profesionalna električna friteza sa jednim bazenom
- 3 – 5 litara ulja
- fiksna posuda
- demontažni grejač
- slavina za ispuštanje ulja
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 205x230x100h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostat sa resetom (230 °C)
- regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje …
Sirman Eldorado friteze:
- Eldorado 5
- Eldorado 5×2
- Eldorado 5+8
- Eldorado 8
- Eldorado 8R
- Eldorado 8×2
- Eldorado 8x2R
- Eldorado 10R
- Eldorado 10x2R
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 270x420x360 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3,4 kW |
| Zapremina bazena | 5 litara ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 1 korpa 205x230x100h mm |
| Regulacija temperature | 50°-190° C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 7,5 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Električna friteza Sirman ELDORADO 5×2
Mini profesionalna električna friteza sa dva bazena
- dva bazena za 1,8 - 3,2 litre ulja
- demontažni bazeni
- demontažni grejači
- jednostavno održavanje
- 2 korpe dimenzija 120x220x100h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostati sa resetom (230 °C)
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...
Električna friteza Sammic FE-8
864 € cena bez PDV-a
Bartscher MDI 2070 Bubble waffle toster
445 € cena bez PDV-a

