HOME » Ugostiteljska oprema » Električna friteza Sirman ELDORADO 5
Električna friteza Sirman ELDORADO 8R
407 € cena bez PDV-a
Električna friteza Sirman ELDORADO 5x2
490 € Originalna cena je bila: 490 €.416 €Trenutna cena je: 416 €. cena bez PDV-a
Električna friteza Sirman ELDORADO 5
267 € cena bez PDV-a
Najmanja profesionalna friteza:
- 1,8 – 3,2 litre ulja
- demontažna posuda
- demontažni grejač
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 120x220x100h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostat sa resetom (230 °C)
- regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje …
Opis
Najmanja profesionalna friteza:
- 1,8 – 3,2 litre ulja
- demontažna posuda
- demontažni grejač
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 120x220x100h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostat sa resetom (230 °C)
- regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje …
Sirman Eldorado friteze:
- Eldorado 5
- Eldorado 5×2
- Eldorado 5+8
- Eldorado 8
- Eldorado 8R
- Eldorado 8×2
- Eldorado 8x2R
- Eldorado 10R
- Eldorado 10x2R
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 180x420x360 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2,7 kW |
| Zapremina bazena | 3 litre ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 1 korpa 120x220x100h mm |
| Regulacija temperature | 50°-190° C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 6 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Preklopni toster Bartscher Contact grill 1800 1R
249 € cena bez PDV-a
SIRMAN CORT RR preklopni toster
496 € cena bez PDV-a
SIRMAN 6Q kvarcni toster
284 € cena bez PDV-a
SIRMAN PDC RR preklopni toster
672 € cena bez PDV-a

