HOME » Ugostiteljska oprema » Električna friteza Sirman ELDORADO 8x2R
Električna friteza Sammic FE-8
864 € cena bez PDV-a
Električna friteza Sammic FE-8+8
1.829 € cena bez PDV-a
Električna friteza Sirman ELDORADO 8x2R
765 € cena bez PDV-a
2×5 litara profesionalna dupla električna friteza – sa dva bazena po 5 lit.
- dva bazena 3 – 5 litara ulja
- fiksni bazeni
- demontažni grejači
- slavine za ispuštanje ulja
- jednostavno održavanje
- 2 korpe dimenzija 205x230x100h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostati sa resetom (230 °C)
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje …
Opis
2×5 litara profesionalna dupla električna friteza – sa dva bazena po 5 lit.
- dva bazena 3 – 5 litara ulja
- fiksni bazeni
- demontažni grejači
- slavine za ispuštanje ulja
- jednostavno održavanje
- 2 korpe dimenzija 205x230x100h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostati sa resetom (230 °C)
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje …
Sirman Eldorado friteze:
- Eldorado 5
- Eldorado 5×2
- Eldorado 5+8
- Eldorado 8
- Eldorado 8R
- Eldorado 8×2
- Eldorado 8x2R
- Eldorado 10R
- Eldorado 10x2R
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 530x420x360 mm |
|---|---|
| Napajanje | 2x 230 VAC |
| Snaga | 3,4+3,4 kW |
| Zapremina bazena | 5 + 5 litara ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 2 korpe 205x230x100h mm |
| Regulacija temperature | 50°-190° C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 15 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Električna friteza Sirman ELDORADO 5
267 € cena bez PDV-a
Najmanja profesionalna friteza:
- 1,8 - 3,2 litre ulja
- demontažna posuda
- demontažni grejač
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 120x220x100h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostat sa resetom (230 °C)
- regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...
Električna friteza Sirman ELDORADO 5×2
Mini profesionalna električna friteza sa dva bazena
- dva bazena za 1,8 - 3,2 litre ulja
- demontažni bazeni
- demontažni grejači
- jednostavno održavanje
- 2 korpe dimenzija 120x220x100h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostati sa resetom (230 °C)
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...
SIRMAN CORT RR preklopni toster
496 € cena bez PDV-a
SIRMAN 6Q kvarcni toster
284 € cena bez PDV-a

