HOME » Ugostiteljska oprema » Električna friteza Sammic FE-8+8
Električna friteza Sirman ELDORADO 8x2R
765 € cena bez PDV-a
Električna friteza 2x8 litara Bartscher SNACK IV Plus
392 € cena bez PDV-a
Električna friteza Sammic FE-8+8
1.829 € cena bez PDV-a
2×8 litara profesionalna električna friteza sa dva bazena
- kapacitet bazena friteze 2×8 litara
- slavina za ispuštanje ulja
- nezavisni demontažni grejači
- jednostavno održavanje
- 2x korpa dimenzija 190x245x110h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- sigurnosni termostat za svaki bazen odvojeno
- odvojena regulacija temperature: 50-190 °C
Opis
2×8 litara profesionalna električna friteza sa dva bazena
- kapacitet bazena friteze 2×8 litara
- slavina za ispuštanje ulja
- nezavisni demontažni grejači
- jednostavno održavanje
- 2x korpa dimenzija 190x245x110h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- sigurnosni termostat za svaki bazen odvojeno
- odvojena regulacija temperature: 50-190 °C
Jednostavna demontaža kutije sa grejačima, znatno olakšava čišćenja tanka kao i eventualno servisiranje elektromehaničkih komponenata.
Sammic stona friteza FE serije:
- Sammic FE-8 stona friteza 8 litara 3 kW
- Sammic FE-8+8 stona friteza 8+8 litara 3+3 kW
- Sammic FE-9 stona friteza 8 litara 6 kW
- Sammic FE-9+9 stona friteza 8+8 litara 6+6 kW
- Sammic FE-12 stona friteza 12 litara 9 kW
- Sammic FE-12+12 stona friteza 12+12 litara 9+9 kW
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 580x550x295 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2x 3.000 W |
| Zapremina bazena | 8+8 litara ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 2 korpe 190x245x110h mm |
| Regulacija temperature | 50°-190° C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 19 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sammic S.L. Spain |
Povezani proizvodi
Metalcarrelli 2455 kanta sa pedalom 50 litara
301 € cena bez PDV-a
SIRMAN CORT RR preklopni toster
496 € cena bez PDV-a
SIRMAN 4Q kvarcni toster
268 € cena bez PDV-a
SIRMAN PDC RR preklopni toster
672 € cena bez PDV-a

