HOME » Ugostiteljska oprema » Električna friteza Sammic FE-8
Električna friteza Sirman ELDORADO 5x2
490 € Originalna cena je bila: 490 €.416 €Trenutna cena je: 416 €. cena bez PDV-a
Električna friteza Sirman ELDORADO 8x2R
765 € cena bez PDV-a
Električna friteza Sammic FE-8
864 € cena bez PDV-a
8 litara profesionalna električna friteza sa jednim bazenom
- kapacitet bazena friteze 8 litara
- slavina za ispuštanje ulja
- demontažni grejač
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 190x245x110h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- sigurnosni termostat
- regulacija temperature: 50-190 °C
Opis
8 litara profesionalna električna friteza sa jednim bazenom
- kapacitet bazena friteze 8 litara
- slavina za ispuštanje ulja
- demontažni grejač
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 190x245x110h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- sigurnosni termostat
- regulacija temperature: 50-190 °C
Jednostavna demontaža kutije sa grejačima, znatno olakšava čišćenja tanka kao i eventualno servisiranje elektromehaničkih komponenata.
Sammic stona friteza FE serije:
- Sammic FE-8 stona friteza 8 litara 3 kW
- Sammic FE-8+8 stona friteza 8+8 litara 3+3 kW
- Sammic FE-9 stona friteza 8 litara 6 kW
- Sammic FE-9+9 stona friteza 8+8 litara 6+6 kW
- Sammic FE-12 stona friteza 12 litara 9 kW
- Sammic FE-12+12 stona friteza 12+12 litara 9+9 kW
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 290x550x295 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3.000 W |
| Zapremina bazena | 8 litara ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 1 korpa 190x245x110h mm |
| Regulacija temperature | 50°-190° C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom (230° C) |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 13 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sammic S.L. Spain |
Povezani proizvodi
SIRMAN ELIO LR preklopni toster
384 € cena bez PDV-a
Električna friteza Sammic FE-8+8
1.829 € cena bez PDV-a
2x8 litara profesionalna električna friteza sa dva bazena
- kapacitet bazena friteze 2x8 litara
- slavina za ispuštanje ulja
- nezavisni demontažni grejači
- jednostavno održavanje
- 2x korpa dimenzija 190x245x110h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- sigurnosni termostat za svaki bazen odvojeno
- odvojena regulacija temperature: 50-190 °C
SIRMAN CORT VT LL preklopni toster
Profesionalni toster sa preklopnim staklo keramičkim pločama - Ceran®
Brzo postizanje radne temperature
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja rebrasta ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature
Toster sa staklokeramičkim pločama
Bartscher MDI 2070 Bubble waffle toster
445 € cena bez PDV-a

