Električna friteza Sirman ELDORADO 5×2
490 € Originalna cena je bila: 490 €.416 €Trenutna cena je: 416 €. cena bez PDV-a
Mini profesionalna električna friteza sa dva bazena
- dva bazena za 1,8 – 3,2 litre ulja
- demontažni bazeni
- demontažni grejači
- jednostavno održavanje
- 2 korpe dimenzija 120x220x100h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostati sa resetom (230 °C)
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje …
Mini profesionalna električna friteza sa dva bazena
- dva bazena za 1,8 – 3,2 litre ulja
- demontažni bazeni
- demontažni grejači
- jednostavno održavanje
- 2 korpe dimenzija 120x220x100h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostati sa resetom (230 °C)
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje …
Sirman Eldorado friteze:
- Eldorado 5
- Eldorado 5×2
- Eldorado 5+8
- Eldorado 8
- Eldorado 8R
- Eldorado 8×2
- Eldorado 8x2R
- Eldorado 10R
- Eldorado 10x2R
| Dimenzije (ŠxDxV) | 360x420x360 mm |
|---|---|
| Napajanje | 2x 230 VAC |
| Snaga | 2,7+2,7 kW |
| Zapremina bazena | 3 + 3 litre ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 2 korpe 120x220x100h mm |
| Regulacija temperature | 50°-190° C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 12 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Preklopni toster Bartscher Contact grill 1800 1R
SIRMAN CORT LR preklopni toster
SIRMAN CORT VT LL preklopni toster
Profesionalni toster sa preklopnim staklo keramičkim pločama - Ceran®
Brzo postizanje radne temperature
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja rebrasta ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature
Toster sa staklokeramičkim pločama
Kvarcni toster Sammic TP-200
Toster za klub sendviče i tostiranje hleba;
- 2 nivoa;
- Izrada INOX AISI 304;
- Nezavisna kontrola grejača gore/dole;
- Sa tacnom za otpad;
- 0-15 min tajmer;
Unutrašnje dimenzije 2x 380x240x90h mm;
Proizvodnja tost pračića/h do 240;
Toster sa kvarcnim grejačima idealan za pripremu klub sendviča koji staju u hvataljku i celi se stavljaju u toster;

