Sammic GRD-10 dupli preklopni toster
756 € cena bez PDV-a
Profesionalni dupli preklopni toster sa rebrastim pločama.
Rebrasti profesionalni dupli toster pogodan za pripremu sendviča u kiflma ili tost hlebu.
Gornje ploče ostaju na visini na kojoj je Vi podesite, zahvaljujući balansirajućim gornjim pločama, a sendviči se neće slepiti i sačuvaće bogat izgled.
Profesionalni dupli toster, sa dve ploče i preklopom, može se koristiti i kao roštilj, za direktnu priremu na grejnoj površini.
Sammic GRD-10 je toster namenjen za profesionalnu upotrebu.
- 3.600 W
- termostat do 250ºC
- grejne ploče tostera izrađene od livenog čelika
- gornje rebraste čelične ploče
- donja rebrasta čelična ploča iz jednog dela
- profesionalni toster sa grejnom površinom 550×245 mm – donja ploča
- gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- nezavisni termostati za regulaciju temperature leve i desne polovine tostera
- indikator lampica za postignutu temperaturu
Profesionalni dupli preklopni toster sa rebrastim pločama.
Rebrasti profesionalni dupli toster pogodan za pripremu sendviča u kiflma ili tost hlebu.
Gornje ploče ostaju na visini na kojoj je Vi podesite, zahvaljujući balansirajućim gornjim pločama, a sendviči se neće slepiti i sačuvaće bogat izgled.
Profesionalni dupli toster, sa dve ploče i preklopom, može se koristiti i kao roštilj, za direktnu priremu na grejnoj površini.
Sammic GRD-10 je toster namenjen za profesionalnu upotrebu.
- 3.600 W
- termostat do 250ºC
- grejne ploče tostera izrađene od livenog čelika
- gornje rebraste čelične ploče
- donja rebrasta čelična ploča iz jednog dela
- profesionalni toster sa grejnom površinom 550×245 mm – donja ploča
- gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- nezavisni termostati za regulaciju temperature leve i desne polovine tostera
- indikator lampica za postignutu temperaturu
| Dimenzije (ŠxDxV) | 690x430x240 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3.600 W |
| Grejna površina | 550×245 mm |
| Radna temperatura | 50°-250° C |
| Kontrola | nezavisna kontrola leve i desne površine, mehanički termostat |
| Donja ploča | rebrasta, liveno gvožđe |
| Gornja ploča | liveno gvožđe, samobalansirajuća, rebrasta |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 37 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sammic S.L. Spain |
Slični proizvodi …
Preklopni toster Bartscher Contact grill 1800 1R
Sammic GL-6 preklopni toster
Rebrasti profesionalni preklopni toster pogodan za pripremu sendviča u kiflma ili tost hlebu.
Profesionalni preklopni toster sa rebrastom gornjom pločom i ravnom donjom pločom od livenog gvožđa.
Gornja ploča ostaje na visini na kojoj je Vi podesite, zahvaljujući balansirajućoj gornjoj ploči, a sendviči se neće slepiti i sačuvaće bogat izgled.
Profesionalni preklopni toster se može koristiti i kao grill, za direktnu priremu na grejnoj površini.
Sammic GL-6 toster namenjen je za profesionalnu upotrebu.
- Grejne ploče tostera izrađene od livenog gvožđa
- Gornja rebrasta čelična ploča
- Donja ravna čelična ploča (jednostavno održavanje)
- Profesionalni toster sa grejnom površinom 365 x 225 mm
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama (održava visinu)
- Termostat za regulaciju temperature tostera 50-250ºC
- Indikator lampica za postignutu temperaturu
Profesionalni toster sa preklopom dostupan i u varijanti sa duplim preklopom.
Sammic Vitro-Grill GV-6 preklopni toster
Profesionalni preklopni toster sa staklenim pločama - Ceran®
Brzo postizanje radne temperature - 250° C za manje od 5 minuta
40% manja potrošnja energije
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- grejne ploče izrađene od staklokeramike
- gornja rebrasta ploča
- donja ravna ploča
- gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- termostat za regulaciju temperature 50-250 ºC
Dupli preklopni toster Bartscher Contact grill 3600 2GR
Profesionalni kontaktni grill - toster sa dve preklopne rebraste ploče
- dimenzije preklopnih ploča 215x215 mm
- dimenzija donje grejne površine 470x230 mm
- grejne ploče izrađene od livenog gvožđa
- gornje rebraste ploče
- donja ravna ploča
- nezavisni termostati za levu i desnu polovinu
- regulacija temperature +50°C do +300°C
- tacna za otpad sa prednje strane

