Bartscher MDI 2070 Bubble waffle toster
445 € cena bez PDV-a
Isprobano i testirano u novom izgledu – MDI Bubble waffle toster, klasični dizajn je ušao u sledeću generaciju. Bilo sa šarenim prelivima ili punjenim, ovi waffle kolači su privlačan desert.
MDI Bubble waffle toster sa elektronskom kontrolom temperature
- elektronska kontrola temperature 50-300°C
- podesiva temperatura u koracima od 1°
- 207×176 mm hexagonal oblik waffle kolača
- kontrolna lampica za indikaciju postignute temperature
- vremenski tajmer uz audio signal (0:10 – 9:30 minuta)
- ON/OFF prekidač
- IPX3 zaštita
- kućište od nerđajućeg čelika
- aluminijumske ploče sa teflonskim premazom
Bubble wafle se može služiti na tanjiru ili u čaši, dekorisan topinzima od voća ili čokolade, uz dodatak šlaga ili sladoleda.
Za jednostavno doziranje koristiti Bartscher Serving scoop.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 300x410x255 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,5 kW |
| Grejna površina | hexagonal, 207×176 mm |
| Radna temperatura | 50°-300°C |
| Kontrola | tajmer, digitalni kontroler sa rotacionim tasterom |
| Donja ploča | aluminijumska ploča teflonizirana |
| Gornja ploča | aluminijumska ploča teflonizirana |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 10 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Bartscher GmbH Germany |
Bartscher brend
Kompanija Bartscher GmbH Germany je jedna od vodećih kompanija u evropskoj industriji komercijalnih kuhinja. Asortiman proizvoda uključuje veliki izbor profesionalnih aparata, praktičnih kuhinjskih pomagala i inovativnih rešenja proizvoda: sve što je potrebno modernoj komercijalnoj kuhinji za efikasan rad.
Na tržištu od 1876
Od kada je osnovan 1876. godine, Bartscher GmbH Germany je postao dobavljač kompletnog asortimana za profesionalne kuhinje. Uređaji marke Bartscher dostupni su u velikom broju zemalja u Evropi, preko ovlašćenih veleprodajnih i maloprodajnih partnera. Takođe, zahvaljujući posvećenom timu, tradicionalno visok kvalitet usluge je zagarantovan širom Evrope.
Moderna infrastruktura
Ova tradicionalna kompanija ima modernoskladište sa 17.600 otvora za palete i 16.500 kvadratnih metara skladišnog prostora u svom sedištu u Salzkotten-u. Prednost za kupce: Uvek postoji 2.000 proizvoda na zalihama koji se mogu vrlo brzo isporučiti. Takođe, mikroprocesorski kontrolisan paternoster sistem obezbeđuje brzu isporuku skoro svih rezervnih delova.
Od ljudi za ljude
Široka paleta proizvoda je podržana odličnim konceptom korisničke podrške kojem Bartscher GmbH Germany pridaje veliki značaj. Detaljna podrška, brza korisnička podrška i iskusan tim za upravljanje projektima obezbeđuju veoma visok nivo kvaliteta usluge.

