HOME » Ugostiteljska oprema » SIRMAN PD LR-RR preklopni toster
SIRMAN PD LR-LR preklopni toster
688 € cena bez PDV-a
SIRMAN PDVT preklopni toster
1.172 € cena bez PDV-a
SIRMAN PD LR-RR preklopni toster
688 € cena bez PDV-a
Profesionalni toster sa dve preklopne rebraste ploče
- Grejne ploče izrađene od livenog čelika
- Keramički premaz (non-stick)
- Gornja rebrasta čelična ploča
- Donja ravno/rebrasta čelična ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature odvojen za levu i desnu zonu
Šifra proizvoda:
SIRMAN PD LR-RR 34A3631002SI
Kategorije: Preklopni tosteri, Fast food, Kuhinjska oprema
Opis
Profesionalni toster sa dve preklopne rebraste ploče
- Grejne ploče izrađene od livenog čelika
- Keramički premaz (non-stick)
- Gornja rebrasta čelična ploča
- Donja ravno/rebrasta čelična ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature odvojen za levu i desnu zonu
Sirman preklopni toster
ELIO:
CORT:
- SIRMAN CORT LR preklopni toster
- SIRMAN CORT RR preklopni toster
- SIRMAN CORT XX preklopni toster
- SIRMAN CORT VT LL preklopni toster
PD:
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 515x435x235 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3.000 W |
| Grejna površina | 500 x 255 mm |
| Radna temperatura | 50°-300°C |
| Kontrola | nezavisna kontrola za svaku ploču, mehanički termostat |
| Donja ploča | ravno/rebrasta, liveno gvožđe |
| Gornja ploča | samobalansirajuća, rebrasta, liveno gvožđe |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 28 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
1.412 € cena bez PDV-a
Giorik FG7213T gasna friteza
4.078 € cena bez PDV-a
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
1.272 € cena bez PDV-a
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
2.964 € cena bez PDV-a
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

