Sammic Vitro-Grill GV-10 dupli preklopni toster
1.292 € cena bez PDV-a
Profesionalni dupli preklopni toster sa staklenim pločama – Ceran®
Brzo postizanje radne temperature – 250° C za manje od 5 minuta
40% manja potrošnja energije
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- dupli toster sa grejnim pločama od staklokeramike
- gornje rebraste ploče 220×220 mm
- donja ravna ploča
- gornje ploča samobalansirajuća sa oprugama
- nezavisni termostat za regulaciju temperature 50-250 ºC
Profesionalni dupli preklopni toster sa staklenim pločama – Ceran®
Brzo postizanje radne temperature – 250° C za manje od 5 minuta
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- dupli toster sa grejnim pločama od staklokeramike
- gornje rebraste ploče
- donja ravna ploča
- gornje ploče samobalansirajuće sa oprugama
- nezavisni termostat za regulaciju temperature
Dupli preklopni toster sa staklokeramičkim pločama Sammic Vitro-Grill GV-10 dostupan i kao single toster Vitro-Grill GV-6
| Dimenzije (ŠxDxV) | 635x440x245 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3.400 W |
| Grejna površina | 538×248 mm, staklokeramika |
| Radna temperatura | 50°-250°C |
| Kontrola | mehanički termostat, nezavisna kontrola za svaku ploču |
| Donja ploča | Ceran® staklokeramika, ravna |
| Gornja ploča | 2x 220×220 mm, Ceran® staklokeramika, rebrasta, samobalansirajuća |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 23,7 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sammic S.L. Spain |
Slični proizvodi …
Sammic Vitro-Grill GV-6 preklopni toster
Profesionalni preklopni toster sa staklenim pločama - Ceran®
Brzo postizanje radne temperature - 250° C za manje od 5 minuta
40% manja potrošnja energije
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- grejne ploče izrađene od staklokeramike
- gornja rebrasta ploča
- donja ravna ploča
- gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- termostat za regulaciju temperature 50-250 ºC
SIRMAN CORT VT LL preklopni toster
Profesionalni toster sa preklopnim staklo keramičkim pločama - Ceran®
Brzo postizanje radne temperature
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja rebrasta ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature
Toster sa staklokeramičkim pločama
SIRMAN PDVT preklopni toster
Profesionalni dupli toster sa staklenim Ceran® pločama
Brzo postizanje radne temperature +300°C
Jednostavno čišćenje
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja ravna ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature odvojen za levu i desnu zonu
Toster sa staklokeramičkim pločama
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom

