HOME » Ugostiteljska oprema » STARMIX PL10EVO planetarni mikser
Techfrost ECT40 - Šok komora za 1 kolica GN 2/1
17.550 € cena bez PDV-a
STARMIX PL20BNVHF planetarni mikser
3.596 € cena bez PDV-a
STARMIX PL10EVO planetarni mikser
Industrijski planetarni mikser 10 litara
- Elektronska kontrola brzine – varijator
- Elektromehaničke kontrole
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
Šifra proizvoda:
STARMIX PL10EVO
Kategorije: Kuhinjska oprema, Planetarni mikseri
Opis
Industrijski planetarni mikser 10 litara
- Elektronska kontrola brzine – varijator
- Elektromehaničke kontrole
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
Paleta planetarnih mixera STARMIX
Planetarni mikser STARMIX 20 litara
- STARMIX PL20BN2F planetarni mikser
- STARMIX PL20CN2F planetarni mikser
- STARMIX PL20BNVF planetarni mikser
- STARMIX PL20BNVHF planetarni mikser
- STARMIX PL20CNVF planetarni mikser
- STARMIX PL20CNVHF planetarni mikser
Planetarni mikser STARMIX 30 litara
- STARMIX PL30N3F planetarni mikser
- STARMIX PL30NVF planetarni mikser
- STARMIX PL30NVHF planetarni mikser
Planetarni mikser STARMIX 40 litara
- STARMIX PL40N3F planetarni mikser
- STARMIX PL40NVF planetarni mikser
- STARMIX PL40N3AF planetarni mikser
- STARMIX PL40NVHF planetarni mikser
- STARMIX PL40NVAF planetarni mikser
- STARMIX PL40NVAHF planetarni mikser
Planetarni mikser STARMIX 60 litara
- STARMIX PL60N3F planetarni mikser
- STARMIX PL60NVF planetarni mikser
- STARMIX PL60N3AF planetarni mikser
- STARMIX PL60NVHF planetarni mikser
- STARMIX PL60NVAF planetarni mikser
- STARMIX PL60NVAHF planetarni mikser
Planetarni mikser STARMIX 80 litara
- STARMIX PL80N3AF planetarni mikser
- STARMIX PL80SN3AF planetarni mikser
- STARMIX PL80NVAF planetarni mikser
- STARMIX PL80NVAHF planetarni mikser
- STARMIX PL80SNVAF planetarni mikser
- STARMIX PL80SNVAHF planetarni mikser
Planetarni mikser STARMIX 100 litara
- STARMIX PL100N3AF planetarni mikser
- STARMIX PL100NVAF planetarni mikser
- STARMIX PL100NVAHF planetarni mikser
Planetarni mikser STARMIX 120 litara
Planetarni mikser STARMIX 140 litara
Planetarni mikser STARMIX 160 litara
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 695x415x600 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 0,55 kW |
| Prenos snage | uljni reduktor + kaiš |
| Brzina | min 40(90) rpm – max 180(405) rpm |
| Kontrola | elektronski varijator brzine, tasteri sa IP 44 zaštitom |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Zapremina kible | 10 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Alat uz mikser | spirala za testo INOX, špatula INOX, INOX žica za mućenje Ø 3 mm |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 70 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Starmix S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
STARMIX PL20BNVHF planetarni mikser
3.596 € cena bez PDV-a
STARMIX PL20CNVHF planetarni mikser
3.807 € cena bez PDV-a
STARMIX PL30NVHF planetarni mikser
5.117 € cena bez PDV-a
STARMIX PL40NVHF planetarni mikser
6.196 € cena bez PDV-a
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
4.078 € cena bez PDV-a
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
5.438 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
6.443 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
Konvektomat GIORIK SNHE061W
7.643 € cena bez PDV-a
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;

