Techfrost ECT40 – Šok komora za 1 kolica GN 2/1
17.550 € cena bez PDV-a
Šok komora za 1 kolica 20 plehova 2/1 GN ili EN600x800 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 100 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 70 kg
*Kolica i plehovi nisu uključeni u cenu
Šok komora za 1 kolica 20 plehova GN 2/1 ili EN600x800 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 100 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 70 kg
*Kolica i plehovi nisu uključeni u cenu
| Dimenzije (ŠxDxV) | 890x1520x2413 mm |
|---|---|
| Kapacitet | 100 kg (+ 90 ° C / + 3 ° C) | 70 kg (+ 90 ° C / -18 ° C) |
| Kapacitet plehova | 2 kolica EN 600×400, 2 kolica 20 GN 1/1, 1 kolica EN 600×800, 1 kolica 20 GN 2/1 |
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 6 kW |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | vazdušno |
| Otapanje | automatsko sa termostatskom pauzom |
| Kontrola | digitalna sa LCD ekranom |
| Sonda jezgra | Ø 3 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | vodeno hlađenje, točkovi, kolica GN i EN |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 350 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Techfrost Srl Italy |
Slični proizvodi …
Techfrost ZT1 Shock Freezer
Roll-in šok komora za 1 kolica 20x 2/1 GN ili EN 600x800 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja , koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min - 220 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min - 170 kg
*Kolica i plehovi nisu uključeni u cenu
Techfrost ECT1.1 – Šok komora za 1 kolica GN 1/1
Šok komora za 1 kolica 20 plehova GN 1/1 ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 100 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 70 kg
*Kolica i plehovi nisu uključeni u cenu
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

