SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
688 € cena bez PDV-a
Profesionalni toster sa dve preklopne rebraste ploče
- Grejne ploče izrađene od livenog čelika
- Keramički premaz (non-stick)
- Gornja rebrasta čelična ploča
- Donja rebrasta čelična ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature odvojen za levu i desnu zonu
Profesionalni toster sa dve preklopne rebraste ploče
- Grejne ploče izrađene od livenog čelika
- Keramički premaz (non-stick)
- Gornja rebrasta čelična ploča
- Donja rebrasta čelična ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature odvojen za levu i desnu zonu
Sirman preklopni toster
ELIO:
CORT:
- SIRMAN CORT LR preklopni toster
- SIRMAN CORT RR preklopni toster
- SIRMAN CORT XX preklopni toster
- SIRMAN CORT VT LL preklopni toster
PD:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 515x435x235 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3.000 W |
| Grejna površina | 500 x 255 mm |
| Radna temperatura | 50°-300°C |
| Kontrola | nezavisna kontrola za svaku ploču, mehanički termostat |
| Tajmer | 60 min |
| Donja ploča | rebrasta, liveno gvožđe |
| Gornja ploča | samobalansirajuća, rebrasta, liveno gvožđe |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 28 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Preklopni toster Bartscher Contact grill 1800 1R
Sammic GL-6 preklopni toster
Rebrasti profesionalni preklopni toster pogodan za pripremu sendviča u kiflma ili tost hlebu.
Profesionalni preklopni toster sa rebrastom gornjom pločom i ravnom donjom pločom od livenog gvožđa.
Gornja ploča ostaje na visini na kojoj je Vi podesite, zahvaljujući balansirajućoj gornjoj ploči, a sendviči se neće slepiti i sačuvaće bogat izgled.
Profesionalni preklopni toster se može koristiti i kao grill, za direktnu priremu na grejnoj površini.
Sammic GL-6 toster namenjen je za profesionalnu upotrebu.
- Grejne ploče tostera izrađene od livenog gvožđa
- Gornja rebrasta čelična ploča
- Donja ravna čelična ploča (jednostavno održavanje)
- Profesionalni toster sa grejnom površinom 365 x 225 mm
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama (održava visinu)
- Termostat za regulaciju temperature tostera 50-250ºC
- Indikator lampica za postignutu temperaturu
Profesionalni toster sa preklopom dostupan i u varijanti sa duplim preklopom.
SIRMAN CORT RR preklopni toster
SIRMAN CORT VT LL preklopni toster
Profesionalni toster sa preklopnim staklo keramičkim pločama - Ceran®
Brzo postizanje radne temperature
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja rebrasta ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature
Toster sa staklokeramičkim pločama
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik FE7117 električna friteza
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20

