Mesoreznica profesionalna SIRMAN Topaz 275
Profesionalna mesoreznica prečnika noža fi 275 mm
- Zaobljeno kućište salamoreznice, bez oštrih ivica
- Kućište od aluminijumske legure
- Jaka i kompaktna struktura
- Bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- Prenos: kaiš
- Klizač sa smopodmazivanjem
- Odbojnici na krajevima klizača
- Distancer odrezaka
Opcionalno:
- teflonski nož
Profesionalna mesoreznica prečnika noža fi 275 mm
Mesoreznica namenjena profesionalnoj upotrebi u:
- barovima – gde su u ponudi i sendviči
- fast food kioscima – mali gabariti
- mobilnim kuhinjama
Mesoreznica je malih gabarita, ali zahvaljujući tehničkom rešenju proizvođača Sirman, sa lakoćom seče i tvrde proizvode – pršut, suvu pečenicu, dugotrajne salame.
SIRMAN Topaz 275:
- prečnik INOX noža 275 mm
- podešavanje debljine odreska 0-13 mm
- ugao noža 25˚
- kapacitet sečenja 190 x 200 mm ili do prečnika 205 mm
- nosač proizvoda površine 220 x 225 mm
- hod klizača 235 mm
- kućište od aluminijumske legure
- veliki razmak između noža i kućišta mesoreznice – lako održavanje
- profesionalna mesoreznica sa bešumnim ventilirajućim motorom
- klizači sa smopodmazivanjem u zatvorenom kućištu
- odbojnici na krajevima klizača
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- gumene štelujuće nogare
- start/stop prekidač
Opcionalno:
- teflonski nož
Profesionalna mesoreznica noža fi275 mm Topaz 275 namenjena je upotrebi u barovima, fast food kioscima, kuhinjama i svugde gde su potrebni sveže isečeni suhomesnati proizvodi.
Suhomesnati proizvodi gube na kvalitetu kada stoje isečeni u frižideru, stoga je preproučljivo rezati ih na mesoreznici neposredno pre pripreme, odnosno služenja jela.
Sirman Topaz mesoreznice dostupne u prečniku noža od 195-275 mm
| Dimenzije (ŠxDxV) | 525x410x455 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 145 W |
| Prečnik noža | 275 mm |
| Ugao noža | gravitaciona 25° |
| Debljina odreska | 0-13 mm |
| Hod klizača | 235 mm |
| Korisna površina sečenja | 190×200 mm |
| Kontrola | tasteri sa IP 44 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani aluminijum |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 430 |
| Oštrač noža | standardno |
| Težina | 16,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Sirman Smart 220 profesionalna mesoreznica
Profesionalna mesoreznica prečnika noža fi220 mm
- prečnik INOX noža 220 mm
- kapacitet sečenja 135x220 mm
- liveno kućište sa poliranom zvršnom obradom
- komponente od anodiziranog aluminijuma
- veliko rastojanje između noža i kućišta mesoreznice - lako održavanje
- bešumni ventilirajući motor
- ugradjen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom sa dve strane
- nagib noža 25°
- hod klizača 247 mm
Suhomesnati proizvodi gube na kvalitetu kada stoje isečeni u frižideru, stoga je preproučljivo rezati ih na mesoreznici neposredno pre pripreme, odnosno služenja jela.
Mesoreznica SIRMAN Galileo 370 EVO
Sirman Alice 250 kućna mesoreznica
- Zaobljeno kućište bez oštrih ivica - lako se održava i čisti
- Kućište od aluminijumske legure
- Jaka i kompaktna struktura
- Najviši higijenski standardi zahvaljujući preciznom izboru materijala i glatkom dizajnu komponenti
- Jak i bešumni motor
- Prenos - kaiš u zatvorenom prostoru
- Integrisan oštrač noža
Sirman Smart 250 profesionalna mesoreznica
Profesionalna mesoreznica prečnika noža fi 250 mm
- prečnik INOX noža 250 mm
- kapacitet sečenja 150 x 215 mm
- liveno kućište sa poliranom zvršnom obradom
- komponente od anodiziranog aluminijuma
- veliko rastojanje između noža i kućišta mesoreznice - lako održavanje
- bešumni ventilirajući motor
- ugradjen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom sa dve strane
- nagib noža 25°
- hod klizača 247 mm
Suhomesnati proizvodi gube na kvalitetu kada stoje isečeni u frižideru, stoga je preproučljivo rezati ih na mesoreznici neposredno pre pripreme, odnosno služenja jela.
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik FE9117 električna friteza
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8

