Sirman Alice 250 kućna mesoreznica
644 € cena bez PDV-a
Mesoreznica prečnika noža 250 mm
- Zaobljeno kućište bez oštrih ivica – lako se održava i čisti
- Kućište od aluminijumske legure
- Jaka i kompaktna struktura
- Najviši higijenski standardi zahvaljujući preciznom izboru materijala i glatkom dizajnu komponenti
- Jak i bešumni motor
- Prenos – kaiš u zatvorenom prostoru
- Integrisan oštrač noža
Mesoreznica prečnika noža 250 mm
Sirman je proizveo liniju kućnih mesoreznica za sečenje namirnica (salama, meso i povrće)
Nož mesoreznice, prečnika fi250, omogućava tanak rez i najfinijih proizvoda. Izrađen je od hromiranog čelika 100Cr6.
Mesoreznica Sirman Alice 250:
- prečnik INOX noža 250 mm
- kapacitet sečenja 175×155 mm – Ø 175 mm
- debljina sečenja 15 mm
- hod klizača 205 mm
- kućište od aluminijumske legure
- ugrađen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom
- aluminijumske štelujuće nogare sa gumenom protivkliznom bazom
- start/stop tasteri sa IP67 zaštitom
Suhomesnati proizvodi gube na kvalitetu kada stoje isečeni u frižideru, stoga je preproučljivo rezati ih na mesoreznici neposredno pre pripreme, odnosno služenja jela.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 570x300x335 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 150 W |
| Zaštita od pregrevanja | 10 min rada – 10 min mirovanja |
| Prečnik noža | 250 mm |
| Debljina odreska | 0-15 mm |
| Hod klizača | 205 mm |
| Korisna površina sečenja | Ø 175 mm |
| Kontrola | START/STOP |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani aluminijum |
| Materijal izrade noža | Hromirani čelik |
| Oštrač noža | obostrani oštrač sa štitnikom |
| Težina | 13 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Sirman Smart 220 profesionalna mesoreznica
Profesionalna mesoreznica prečnika noža fi220 mm
- prečnik INOX noža 220 mm
- kapacitet sečenja 135x220 mm
- liveno kućište sa poliranom zvršnom obradom
- komponente od anodiziranog aluminijuma
- veliko rastojanje između noža i kućišta mesoreznice - lako održavanje
- bešumni ventilirajući motor
- ugradjen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom sa dve strane
- nagib noža 25°
- hod klizača 247 mm
Suhomesnati proizvodi gube na kvalitetu kada stoje isečeni u frižideru, stoga je preproučljivo rezati ih na mesoreznici neposredno pre pripreme, odnosno služenja jela.
Mesoreznica SIRMAN Galileo 350 EVO
Mesoreznica SIRMAN Galileo 370 EVO
Vertikalna mesoreznica SIRMAN Mantegna 300 VCO
Profesionalna vertikalna mesoreznica sa nožem fi 300 mm Mantegna VCO
Nosač proizvoda sa upuštenom pločom (opcionalno sa nazubljenom pločom).
- Zaobljeno kućište salamoreznica, bez oštrih ivica
- Kućište od aluminijumske legure
- Jaka i kompaktna struktura
- Bešumni motor sa ventilirajućim hlađenjem
- Prenos: kaiš
- Klizač sa smopodmazivanjem
- Zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- Distancer odrezaka
- Donji poklopac - zaštita motora
- Ugrađen oštrač noža
- Kompaktne dimenzije
Povezani proizvodi
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje
PIRA 80 Black peć na ćumur
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

