Sirman Smart 220 profesionalna mesoreznica
549 € cena bez PDV-a
Profesionalna mesoreznica prečnika noža fi220 mm
- prečnik INOX noža 220 mm
- kapacitet sečenja 135×220 mm
- liveno kućište sa poliranom zvršnom obradom
- komponente od anodiziranog aluminijuma
- veliko rastojanje između noža i kućišta mesoreznice – lako održavanje
- bešumni ventilirajući motor
- ugradjen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom sa dve strane
- nagib noža 25°
- hod klizača 247 mm
Suhomesnati proizvodi gube na kvalitetu kada stoje isečeni u frižideru, stoga je preproučljivo rezati ih na mesoreznici neposredno pre pripreme, odnosno služenja jela.
Profesionalna mesoreznica prečnika noža fi220 mm
Mesoreznica namenjena profesionalnoj upotrebi u:
- picerijama
- fast food objektima
- restoranima
Mesoreznica prečnika noža 220 mm kompaktnih dimenzija ali velikog kapaciteta sečenja.
Sirman Smart 220 profesionalna mesoreznica fi220:
- prečnik INOX noža 220 mm
- kapacitet sečenja 135×220 mm
- liveno kućište sa poliranom zvršnom obradom
- komponente od anodiziranog aluminijuma
- veliko rastojanje između noža i kućišta mesoreznice – lako održavanje
- bešumni ventilirajući motor
- ugradjen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom sa dve strane
- nagib noža 25°
- hod klizača 247 mm
- dostupno u više boja (na zahtev)
Suhomesnati proizvodi gube na kvalitetu kada stoje isečeni u frižideru, stoga je preproučljivo rezati ih na mesoreznici neposredno pre pripreme, odnosno služenja jela.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 555x460x466 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 132 W |
| Prečnik noža | 220 mm |
| Ugao noža | gravitaciona 25° |
| Debljina odreska | 0-13 mm |
| Hod klizača | 247 mm |
| Korisna površina sečenja | 135×220 mm |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani aluminijum |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 430 |
| Oštrač noža | obostrani oštrač sa štitnikom |
| Težina | 15 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Giorik FE9117 električna friteza
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8

