HOME » Ugostiteljska oprema » La San Marco LSM 100 S-2 aparat za espresso kafu
Sirman Smart 220 profesionalna mesoreznica
549 € cena bez PDV-a
Carimali Cento 2 aparat za espresso kafu
2.928 € cena bez PDV-a
La San Marco LSM 100 S-2 aparat za espresso kafu
3.100 € cena bez PDV-a
Profesionalni poluautomatski aparat za espresso kafu La San Marco
- dve grupe
- start-stop soft tasteri
- manuelno doziranje dužine kafe
- automatsko dopunjavanje vode
- LED indikator nivoa vode u bojleru
- integrisana pumpa
- termosifon sistem sa pre-infuzijom
- mogućnost podešavanja temperature grupe
Šifra proizvoda:
LSM 100S-12-2
Kategorije: Tradicionalni aparati, Kafe aparati, Barska oprema
Opis
Profesionalni poluautomatski aparat za espresso kafu La San Marco
- dve grupe
- dve cevi sa ventilima za paru
- jedna cev sa ventilom za toplu vodu za čaj
- start-stop soft tasteri
- manuelno doziranje dužine kafe
- kazan kapaciteta 12 litara
- automatsko dopunjavanje vode
- LED indikator nivoa vode u bojleru
- integrisana pumpa
- termosifon sistem sa pre-infuzijom
- mogućnost podešavanja temperature grupe
Espresso aparat sa dve grupe i poluautomatskim doziranjem kafe.
Profesionalni aparati za espresso kafu La San Marco serije 100:
- LSM 100 Practical S-1 – jedna grupa
- LSM 100 Sprint S-2 – dve grupe
- LSM 100 S-2 – dve grupe poluautomatski
- LSM 100 E-2 – dve grupe automatski
- LSM 100 S-3 – tri grupe poluautomatski
- LSM 100 E-3 – tri grupe automatski
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 735x570x515 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 4.500 W |
| Kontrola | soft tasteri |
| Doziranje kafe | start/stop manuelno |
| Kapacitet bojlera | 12 lit. |
| Broj grupa | 2 |
| Ventila za paru | 2 ventila |
| Ventila za toplu vodu | 1 ventil |
| Motor pumpa | interna |
| Ulazna voda konekcija | 3/8″ |
| Otpadna voda | crevo Ø 23 mm |
| Materijal izrade kućišta | ABS tvrda plastika, konstrukcija od čeličnog lima, front INOX AISI 304 |
| Boja | crvena |
| Težina | 60 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | La San Marco S.p.A. Italy |
Slični proizvodi …
La San Marco LA100S Sprint – aparat za espresso kafu
2.950 € cena bez PDV-a
Profesionalni poluautomatski aparat za espresso kafu LA100S Sprint
- dve grupe
- jedna cev sa ventilom za paru
- jedna cev sa ventilom za toplu vodu za čaj
- start-stop soft tasteri
- manuelno doziranje dužine kafe
- kazan kapaciteta 12 litara - brzo zagrevanje
- automatsko dopunjavanje vode
- LED indikator nivoa vode u bojleru
- integrisana pumpa
- termosifon sistem sa pre-infuzijom
- mogućnost podešavanja temperature grupe
Povezani proizvodi
Profesionalni centrifugalni sokovnik Santos Juicer #50
1.510 € cena bez PDV-a
Profesionalni centrifugalni sokovnik.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Tih i snažan ekstraktor sokova koji se koristi svuda gde su potrebni sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice + zaštitni mikroprekidači
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 200 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Profesionalni sokovnik - učinak: do 100 l / h
SANTOS je francuski proizvođač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom u trajanju od 2 godine.
Sirman Modulo 3 ALOQN multimikser
1.368 € cena bez PDV-a
Sirman Modulo 4 ALOQNS multimikser
1.592 € cena bez PDV-a
Ugolini Arctic deluxe 12/1P fontana za limunadu
486 € cena bez PDV-a

