Mesoreznica SIRMAN Topaz 195
488 € cena bez PDV-a
Kućna mesoreznica prečnika noža 195 mm – najniža cena za vrhunski kvalitet
- Zaobljeno kućište salamoreznica, bez oštrih ivica
- Kućište od aluminijumske legure
- Jaka i kompaktna struktura
- Bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- Prenos: kaiš
- Klizač sa smopodmazivanjem
- Odbojnici na krajevima klizača
- Distancer odrezaka
Opcionalno:
- oštrač noža
Kućna mesoreznica prečnika noža 195 mm – najniža cena za vrhunski kvalitet.
Mesoreznica je malih gabarita i malog prečnika noža, ali zahvaljujući tehničkom rešenju proizvođača Sirman, sa lakoćom seče i tvrde proizvode – pršut, suvu pečenicu, dugotrajne salame.
Jedina mana joj je brzina sečenja – mali prečnik noža ne dozvoljava veliku brzinu klizača.
SIRMAN Topaz 195:
- prečnik INOX noža 195 mm
- podešavanje debljine odreska 0-13 mm
- ugao noža 25˚
- kapacitet sečenja 110 x 140 mm ili do prečnika 120 mm
- nosač proizvoda površine 165 x 185 mm
- hod klizača 162 mm
- kućište od aluminijumske legure
- veliki razmak između noža i kućišta mesoreznice – lako održavanje
- profesionalna mesoreznica sa bešumnim ventilirajućim motorom
- klizači sa smopodmazivanjem u zatvorenom kućištu
- odbojnici na krajevima klizača
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- gumene štelujuće nogare
- start/stop prekidač
Opcionalno:
- oštrač noža
Suhomesnati proizvodi gube na kvalitetu kada stoje isečeni u frižideru, stoga je preproučljivo rezati ih na mesoreznici neposredno pre pripreme, odnosno služenja jela. Mesoreznica idealna za restoran, zbog odličnog odnosa gabarita i prečnika noža.
Sirman Topaz mesoreznice dostupne u prečniku noža od 195-275 mm
| Dimenzije (ŠxDxV) | 355x370x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 110 W |
| Prečnik noža | 195 mm |
| Ugao noža | gravitaciona 25° |
| Debljina odreska | 0-13 mm |
| Hod klizača | 162 mm |
| Korisna površina sečenja | 110 x 140 mm, Ø 120 mm |
| Kontrola | ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | eloksirani aluminijum |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 430 |
| Opcionalna dodatna oprema | oštrač noža |
| Težina | 105 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje

