Konvekcijska peć GIORIK NEME52
2.642 € cena bez PDV-a
Električna konvekcijska peć 5 plehova GN 1/1 ili EN 600×400
- radna temperatura 50°-280°C
- konvekcijska peć za 5 plehova GN 1/1 ili EN 600×400
Konvekcijski sistem grejanja sa ubacivanjem pare
Električna konvekcijska peć 5 plehova GN 1/1 ili EN 600×400
Osnovne karakteristike:
- konvekcijska peć za 5 plehova GN 1/1 ili EN 600×400
- radna temperatura 50°-280°C
- grejanje komore sa INCOLOY grejačima visokih performansi
- 2 brzine ventilatora
- reverzibilni ventilator za ujednačen raspored temperature
- duplo kaljeno staklo na vratima – odvojivo za lako pranje
- INOX AISI 304 izrada komore i kućišta
- unutrašnje svetlo
Opcionalno:
- postolje za konvekcijsku peć, sa nosacima plehova
- automatski omekšivač vode
- filter za kamenac
- Gasna konvekcijska peć sa 5 plehova EMG52
| Dimenzije (ŠxDxV) | 870x750x660 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 6,3 kW |
| Zagrevanje komore | INCOLOY električni grejači |
| Kapacitet plehova | 5 EN 600×400, 5 GN 1/1 |
| Visina između plehova | 74 mm |
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 645 x 420 x 450 mm |
| Kontrola | manuelno |
| Tajmer | 1’ – 120’, kontinuiran ciklus |
| Radna temperatura | 50°-280°C |
| Sonda jezgra | nema |
| Način rada peći | konvekcijski sa funkcijom vlaženja vazduha |
| Ventilator | 2 brzine reverzibilni |
| Sistem vlaženja vazduha | direct steam – direktna para |
| Vrata peći | duplo staklo sa vazdušnom zavesom |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Napajanje vodom | ventil ¾” |
| Otpadna voda | Ø 32 mm |
| Težina | 75 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Opcionalna dodatna oprema | pizza ploča, postolje sa nosačima plehova, korpa za pomfrit, dodatak za ražnjiće, dodatak za pečenje pilića, grill ploča |
| Garancija | 24 meseca |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Slični proizvodi …
Konvektomat GIORIK NMTE523_L
Gasna konvekcijska peć GIORIK EMG52
Konvektomat GIORIK NECE52X
Konvektomat GIORIK NMTE5_R
Konvektomat 5 plehova GN 1/1 - sa programiranjem
Osnovne karakteristike:
- Touch screen kontrolni panel 7".
- USB port za unos recepata i update firmware-a.
- Automatska klapna za ventilaciju.
- Temperatura 50° - 300° C.
- Ventilator sa 3 brzine.
- Tajmer 1`- 120` minuta + kontinuiran rad.
- Kontrola relativne vlažnosti unutar komore.
- Cooking mode (način obrade namirnica): - konvekcijski (strujanem vrelog vazduha) - parni (obrada parom) - kombinovani (konvekcijski sa zadatim procentom vlage u komori)
- Konvektomat 5 plehova sa programiranjem 999 recepata u 9 faza rada svakog ciklusa.
- "One Touch" startovanje jednog od 9 programiranih ciklusa koji su na početnom ekranu.
- Konvektomat na 5 nivoa sa "Rack Control" sistemom, ima mogućnost pripreme različitih jela, a sa završetkom u isto vreme.
- "Recipe Tuner" za jednostavno modifikovanje i personalizovanje programa-recepata
- "Delta T" Cooking priprema jela uz kontrolu temperature jezgra (opcionalno uz sondu)
- Funkcija održavanja temperature već pripremljenih jela
- "Cooldown" funkcija obaranja temperature
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

