Automatska mesoreznica SIRMAN Canova 300 Automec
2.608 € cena bez PDV-a
Profesionalna automatska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- 37 odrezaka u minuti u automatskom režimu rada
- prečnik INOX noža 300 mm
- ugao noža 38°
- kapacitet sečenja 175 x 260 mm Ø 207 mm
- nosač proizvoda površine 250 x 275 mm
- hod klizača 275 mm
Profesionalna automatska mesoreznica prečnika noža 300 mm
Klizač sa nosačem proizvoda poseduje motorni pogon, sa fiksnom brzinom, uz kapacitet sečenja 37 odrezaka u minuti u automatskom režimu rada.
Automatske mesoreznice namenjene profesionalnoj upotrebi u:
- profesionalnim kuhinjama – gde se na dnevnom nivou seku velike količine pršute, salama, pančete
- delikates radnjama – sa velikim prometom gde se zahteva brzina usluge i visok kvalitet
- za veliki obim sečenja – nije potreban dodatni rad korisnika, mesoreznica sama pomera nosač sa proizvodom.
Nož mesoreznice i klizač sa nosačem suhomesnatih proizvoda, pokreću nezavisni motori sa odvojenim komandama.
Nož mesoreznice, prečnika fi300, omogućava tanak rez i najfinijih proizvoda.
Mesoreznica velikog prečnika noža je idealna za tvrde proizvode – pršut, suvu pečenicu, dugotrajne salame.
Uz opcionalni teflonski nož moguće je seći i polutvrde sireve na mesorznici, kao što su trapist, gauda, tilsiter … koji se neće lepiti za nož – „non stick coating“.
Canova 300 Automec:
- prečnik INOX noža 300 mm
- ugao noža 38°
- kapacitet sečenja 175 x 260 mm Ø 207 mm
- nosač proizvoda površine 250 x 275 mm
- hod klizača 275 mm
- 37 odrezaka u minuti u automatskom režimu rada
- kućište od aluminijumske legure
- 41 mm između noža i kućišta mesoreznice – lako održavanje
- profesionalna mesoreznica sa bešumnim ventilirajućim motorom
- klizači sa smopodmazivanjem u zatvorenom kućištu
- zaštitna guma na krajevima klizača – odbojnici
- ugrađen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac – zaštita motora
- štelujuće nogare sa gumenom protivkliznom bazom
- inox start/stop tasteri sa IP67 zaštitom
Opcionalno:
- teflonski nož – za sireve
- nazubljeni nož
- alat za skidanje noža
- nožica za podizanje mesorznice radi lakšeg čišćenja
- brojač odrezaka sa automatskim zaustavljanjem
Profesionalna automatska mesoreznica Canova 300 Automec namenjena je upotrebi u kuhinjama, picerijama, fast food objektima, delikates prodavnicama i svugde gde su potrebni sveže isečeni suhomesnati proizvodi, u većoj količini.
Sirman Canova mesoreznice dostupne u prečniku noža od 250-300 mm:
- Canova 250
- Canova 250 TOP – alu detalji sa IP67 tasterima
- Canova 275
- Canova 275 TOP – alu detalji sa IP67 tasterima
- Canova 300
- Canova 300 TOP – alu detalji sa IP67 tasterima
- Canova 300 AUTOMEC – automatska mesoreznica
- Canova 300 VV AUTOMEC – automatska mesoreznica
| Dimenzije (ŠxDxV) | 502x643x667 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 210+180 W / Hp 0,29 + 0,24 |
| Prečnik noža | 300 mm |
| Ugao noža | gravitaciona 38° |
| Debljina odreska | 0-19 mm |
| Hod klizača | 275 mm |
| Korisna površina sečenja | 175 x 260 mm, Ø 207 mm |
| Kontrola | fiksna brzina klizača, tasteri sa IP67 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | eloksirani aluminijum |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 430 |
| Oštrač noža | obostrani oštrač sa štitnikom |
| Opcionalna dodatna oprema | teflonski nož za sireve, nazubljeni nož, alat za skidanje noža |
| Težina | 42,6 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Automatska mesoreznica SIRMAN Palladio 350 VV Automec
Automatska mesoreznica SIRMAN Canova 300 VV Automec
Profesionalna automatska mesoreznica prečnika noža 300 mm
VV verzija sa varijabilnom brzinom klizača
- 10-50 odrezaka u minuti u automatskom režimu rada
- prečnik INOX noža 300 mm
- ugao noža 38°
- kapacitet sečenja 175 x 260 mm Ø 207 mm
- nosač proizvoda površine 250 x 275 mm
- hod klizača 275 mm
Automatska mesoreznica SIRMAN Palladio 300 VV Automec
Automatska mesoreznica SIRMAN Palladio 330 VV Automec
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
AQUA grill električni Giorik GL94GE
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN

